TIKLA ARA

Gerçeğe Çağrı - Total Recall

Filmde, düşleri gerçek anılara dönüştüren Recall isimli bir şirketten hizmet alan Douglas Quaid isimli bir adamın merkezinde yaşananları izliyoruz.


Gerçeğe Çağrı - Total Recall filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Gerçeğe Çağrı - Total Recall

Liz ve Dick - Liz & Dick izle

İlk Gösterim tarihi:Gerçeğe Çağrı - Total Recall   21.06.2013 18:40 - 20:38 Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Gerçeğe Çağrı - Total Recall

2012 - ABD Bilim Kurgu , Aksiyon , Macera türündeki Gerçeğe Çağrı - Total Recall filmin yönetmenliğini Len Wiseman yapmaktadır.Film Oyuncuları Kate Beckinsale , Colin Farrell , Jessica Biel , Bill Nighy , Bryan Cranston oluşmaktadır.

Filmde, düşleri gerçek anılara dönüştüren Recall isimli bir şirketten hizmet alan Douglas Quaid isimli bir adamın merkezinde yaşananları izliyoruz. Quaid, güzel bir karısı olan sıradan bir fabrika işçisidir ve Rekall şirketinin sunduğu bu olanaktan yararlanarak sıkıcı hayatından uzaklaşmak ister. Kendisine bir süper ajanın anıları yüklenen Quaid için işler hiç de yolunda gitmez ve kendisini bir anda av durumunda buluverir. Yönetici Cohaagen tarafından kontrol edilen silahlı güçler tarafından aranmaya başlayan Quaid, bir özgürlük savaşçısıyla birlik olarak yeraltı direnişinin liderini bulup Cohaagen'i durdurmaya çalışır. 

Kate Beckinsale (26 temmuz 1973 londra, ingiltere) ingiliz sinema oyuncusu.Anne ve babasıda oyuncu olan kate küçük yaşlarda edebiyat ve şiir gibi alanlarda kendini göstermeye başlamışve çeşitli ödüller almıştır.Kate beckinsale oyunculuğa tv dizileriyle başlamış sonra gözünü beya perdeye dikmiştir. 2001 yapımı pearl harber'la dikkatleri üzerine çekmiştir. Film eleştirmenler tarfından pek beğenilmesede Kateiçin Ben Affleck, Josh Harynelt ve Jon Voight gibi isimlerle çalışma fırsatı vermiştir.2005 ve 2006 yıllarında dünyanın en seksi 100 kadını sıralamasında yer almış. İngiltere'nin en güzel kadınlarndan biri olarak bilinmektedir.

Colin Farrell İrlanda'da Castleknock şehrinde doğdu Babası 1960'larda Football Club Shamrock Rovers takımında oynayan Eamonn Farrell'dır. Gençliğinde babasının yolunda ilerleyen Colin zamanla oyunculukla ilgilenmiş ve Gaiety School of Drama okuluna girdi. Okulunu bitirmeden Dierdre Purcell'in mini dizisi Falling for a Dancer'da rol almaya başladı. Ardından BBC'de yayınlanan Ballykissangel' dizisinde, sonra da Tim Roth'un ilk yönetmenlik denemesi olan The War Zone filminde rol aldı. Bu filmin ardından Thadedeus Sullivan'ın yönettiği Kevin Spacey'nin rol aldığı Ordinary Decent Criminal filminde küçük bir rol ile seyirci karşısına çıktı.

IMDB Puanı: 7.5/10 ( 158316 kişi oy verdi.)

Resimler

Liz ve Dick - Liz & Dick  izle

 

Liz ve Dick - Liz & Dick  izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, total recall izle, digiturk filmleri, gerçeğe çağrı konusu, gerçeğe çağrı izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.