TIKLA ARA

Gerçeğin Parçaları - Winters Bone

Alabama'nın küçük bir kasabasında hayatını sürdürmeye çalışan 17 yaşındaki Ree Dolly, kendisinden yaşça küçük iki kardeşine ve hasta annelerine bakmak zorundadır.


Gerçeğin Parçaları - Winter's Bone filmini Digiturk Moviemax Premier HD den yüksek görüntü kalite ile izleyebilirsiniz.

Gerçeğin Parçaları - Winter's Bone

Gerçeğin Parçaları - Winter's Bone izle

Gösterim tarihi: Gerçeğin Parçaları - Winter's Bone; 05.03.2013 21:00 - 22:33 Digiturk Moviemax  Premier HD kanalından izleyebilirsiniz.

Gerçeğin Parçaları - Winter's Bone , Konusu

2010 - ABD  yapımı olan Aile , Dram , Gerilim , Gizem , Psikolojik filim türündeki  Gerçeğin Parçaları - Winter's Bone filmin yönetmenliğini Debra Granik yapıyor. Filmin oyuncuları Jennifer Lawrence, Garret Dillahunt, John Hawkes, Tate Taylor, Dale Dickey Anne Rosellini, Debra Granik,Jonathan Scheuer, Shawn Simon, Alix Madigan,'den oluşuyor.

Konusu: Hayata ne amacı olduğunu gelecegini hiç düşünmeden yaşayan Ree Dolly başına gelen bir takım olaylardan sonra ne istediğini ve hedefini anlar.Alabama'nın şirin bir kasabasında yaşamını sürdürmeye çalışan 17 yaşındaki Ree Dolly, kendisinden çok küçük iki kardeşine ve hasta annelerine bakmakla yükümlüdür. Piskolojik bir çöküntü içinde olan annesinin o hale gelmesinde uyuşturucu bağımlısı babasının suçu çok büyüktür. Methamphetamin bağımlısı olan babası onları terk etmiştir. Ama Ree onu bulmaya ve ailesini yeniden bir araya getirmeye karar verir.

Jennifer Lawrence 1990 yılında Louisville, Kentucky'de doğmuştur.. Klise oyunlarında oynadı , 14 yaşında oyuncu olmaya karar vermiştir ve ailesiyle birlikte bir yetenek avcısına başvurmuştur. Liseden 2 yıl erken mezun olmuş ve oyunculuk kariyerine başlamıştır. Lawrence TBS kanalındaki The Bill Engvall Show büyük kız kardeş Lauren Pearson' ı oynamıştır. Lawrence daha sonra sırasıyla The Devil You Know, Cold Case, Medium, ve Monk Tv serilerinde rol almıştır.

 

Gerçeğin Parçaları - Winter's Bone izle


Gerçeğin Parçaları - Winter's Bone izle

Fragman İzle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk izle, gercegin parçaları filmi, gercegin parçaları filmi konusu, gercegin parçaları filmi oyunculari, winters bone izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.