TIKLA ARA

Gerçek Dedikodu - Rumor Has It...

Kızkardeşi Annie tenis partneriyle evlenmeye karar verdiği için, Sarah'ın düğüne katılmak üzere memleketi Kaliforniya Pasadena'ya dönmesi gerekmektedir.


Gerçek Dedikodu - Rumor Has It... filmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Gerçek Dedikodu - Rumor Has It...

Gerçek Dedikodu - Rumor Has It... izle

İlk Gösterim tarihi:Gerçek Dedikodu - Rumor Has It... 24.07.2013 20:45 - 22:18 Digiturk  Moviemax Comedy HD kanalında izleyebilirsiniz.

Gerçek Dedikodu - Rumor Has It...

2005 - ABD , Avustralya Aile , Dram , Komedi , Romantik türündeki Gerçek Dedikodu - Rumor Has It... filmin yönetmenliğini Rob Reiner yapmaktadır.Film oyuncuları Jennifer Aniston , Mark Ruffalo , Kevin Costner , Mena Suvari , Mike Vogeloluşmaktadır.

Sarah, erkek arkadaşı Jeff'le evlenmeyi kabul etmişse de, bundan ölesiye korkmaktadır. Şimdi de, kızkardeşi Annie tenis partneriyle evlenmeye karar verdiği için, Sarah'ın düğüne katılmak üzere memleketi Kaliforniya Pasadena'ya dönmesi gerekmektedir. Bu da ailesiyle vakit geçirmek anlamına gelmektedir. Babası Earl onu çok sevse de hiçbir zaman gerçekten anlayamamıştır. Annesinin ölümünden sonraysa babası ile birbirlerinden gitgide uzaklaşmıştırlar. Sarah için, eve gitmek, önünde uzanmasından korktuğu sıkıcı, yerleşik hayatı kuş bakışı izlemek gibidir. Bu geziyi katlanılabilir kılan tek şey asabi anneannesi Katharine'le olabilme fırsatıdır. Katharine yanlışlıkla ağzından, ailede evlilik öncesi korkuyu ilk yaşayanın Sarah olmadığını kaçırır: Aslında, Sarah'ın merhum annesi de 30 yıl önce Sarah'nın babasıyla evlilik arifesinde gizemli bir genç adamla kaçmıştır.

Jennifer Aniston Babası bir Yunan'dır ve gerçek adı Jennifer Linn Anastassakistir.Kaliforniya'da doğup New York'ta büyüyen ve 80'li yıllarda ufak rollerde oynamaya başlayan Aniston, çeşitli dizi ve filmlerde rol aldı.En iyi bilinen rolü 'Friends' dizisindeki Rachel Green rolüdür ve bu rol ona bir Altın Küre bir de Emmy Ödülü kazandırmıştır.Bir dönem,yine Amerika'lı oyuncu, Brad Pitt ile 5 yıl süren bir evliliği oldu fakat 2 Ekim 2005'te boşandılar.

Mark Alan Ruffalo
2000 yılında You Can Count On Me adlı filmde rol alıncaya kadar fazla göze çarpmayan Mark Ruffalo daha küçük yaşlarda oyunculuğa ilgi duymaya başlar. Amerika, Wisconsin'de dünyaya gelen Ruffalo liseden mezun olduktan sonra Los Angeles'a giderek Stella Adler Konservatuarıına yazılır. Burada birkaç yıl oyunculuk eğitimi aldıktan sonra Los Angeles'a giden yakışıklı aktör burada çeşitli tiyatro oyunlarında ve bağımsız filmlerde rol alır. 30'a yakın oyunda rol alan Ruffalo 1990'lı yıllarda filmlerde yer almaya başlar. A Gift From Heaven, The Last Big Thing ve Safe Men sanatçının bu dönemde rol aldığı filmlerden birkaç tanesidir. Oyunculuğunun yanı sıra yazarlık yönü de kuvvetli olan Ruffalo 54 ve Ang Lee'nin yönettiği Ride With the Devil gibi filmlerin senaryolarını kaleme alır.

IMDB Puanı: 6/5 ( 2.554 kişi oy verdi.)

Resimler

Gerçek Dedikodu - Rumor Has It... izle

 

Gerçek Dedikodu - Rumor Has It...  izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd , rumor has it izle, digiturk 2014 filmleri, rumor has it konusu, gerçek dedikodu izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.