TIKLA ARA

Gerçek Öpücük - Never Been Kissed

Başarılı bir metin yazarı olmasına rağmen Josie asıl isteğinin muhabirlik olduğunu söyleyince ona bir teklif gelir.


Gerçek Öpücük - Never Been Kissed filmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Gerçek Öpücük - Never Been Kissed

Gerçek Öpücük - Never Been Kissed izle

İlk Gösterim tarihi:Gerçek Öpücük - Never Been Kissed 22.8.2013 18:50 - 20:30 Digiturk Moviemax Comedy HD kanalında izleyebilirsiniz.

Gerçek Öpücük - Never Been Kissed

1999 - ABD Tür : Komedi , Romantik , Gençlik  türündeki Gerçek Öpücük - Never Been Kissed filmin yönetmenliğini Raja Gosnell yapmaktadır.Film oyuncuları Jessica Alba , Drew Barrymore , James Franco , Leelee Sobieski , John C. Reilly oluşmaktadır.

Başarılı bir metin yazarı olmasına rağmen Josie asıl isteğinin muhabirlik olduğunu söyleyince ona bir teklif gelir. Hayalini kurduğu işte ilk görevi eski okuluna gidip öğrenci kılığında dönemin gençleri ile ilgili bir haber hazırlamaktır. Aslında bu öğrenciliğini bir inek olarak geçirmiş olan Josie için eski hataları düzeltme fırsatı gibi görünür. Üstüne üstlük öğretmenine âşık olunca işi ile aşkı arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.

Leelee Sobieski Sobieski hobi olarak oynadığı filmlerdeki ünlülerin saç tellerini biriktiriyor. Ancak Tom Cruise, Eyes Wide Shut (1999) filmi çekilirken saç telini vermeyi kabul etmemiştiNew York City'deki Lisesinde okul kantininde oyuncu seçiciler tarafından keşfedilmiştiResim yapmaktan, seramikten, şiirden, savaş sanatlarından ve ata binmekten hoşlanıyorAkışkan bir fransızcası varHelen Hunt'a şaşırtıcı bir benzerliği varAvusturalya'da onun adına bir şarkı yapıldı, şarkının adı; 'Why Leelee Won't Love Me', Türkçesi; 'Leelee Neden Beni Sevmeyecek'.Leelee Polonyalı Fransız Karışımı.

John C. Reilly
24 Mayıs 1965, Illinois, ABD Sinemada oyunculuğa 1989 yılında Brian De Palma'ın yönettiği Savaş Kurbanları/Casualties of War adlı filmiyle başlayan John C. Reilly, aynı yıl Neil Jordan'ın Biz Melek Değiliz/We're No Angels adlı filminde oynadı.Bunların ardından rol aldığı Yıldırım Günleri/Days of Thunder, Hoffa, Vahşi Nehir/The River Wild, Dolores Claiborne, İnce Kırmızı Hat/The Thin Red Line, Gerçek Öpücük/Never Been Kissed, Manolya/Magnolia ve Aşk Oyunu/For Love of the Game adlı filmlerde canlandırdığı karakterle olumlu eleştiriler aldı.

Jessica Alba 28 Nisan 1981'de Pomona, Kaliforniya'da dünyaya gelmiştir. Babası Mark Alba Meksika, annesi Catherine Jensen ise Fransa ve Danimarka kökenlidir. Alba'nın çocukluğu zatürre, astım gibi çeşitli hastalıklardan dolayı hastanelerde geçmiştir. Alba 12 yaşında oyunculuk dersleri almaya başlamış 1994 yılında da Camp Nowhere adlı filmde küçük bir rol alarak kariyerine başlamıştır. Nickelodeon kanalı için The Secret World of Alex Mack adlı komedi dizisini çekmiş ayrıca iki sezon çekilen Flipper'da da yer almıştır.

IMDB Puanı: 5.8/10 (49.259 kişi oy verdi.)

Resimler

Gerçek Öpücük - Never Been Kissed izle

 

Gerçek Öpücük - Never Been Kissed izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, gerçek öpücük konusu, digiturk 2014 filmleri, never been kissed izle, gerçek öpücük izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.