TIKLA ARA

Gerçek Sevgi - Reel Love

Doğduğu kasabaya geri dönen genç bir kadını büyük sürprizler beklemektedir.


Gerçek Sevgi - Reel Love  filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Gerçek Sevgi - Reel Love

Gerçek Sevgi - Reel Love

İlk Gösterim tarihi:Gerçek Sevgi - Reel Love 29.05.2013 15:00 - 16:23 Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Aramızda - Between Us

2011 - ABD Komedi , Romantik türündeki Gerçek Sevgi - Reel Love filmin yönetmenliğini Brian K. Roberts yapıyor.Film oyuncuları LeAnn Rimes, Shawn Roberts oluşmaktadır.

Doğduğu kasabaya geri dönen genç bir kadını büyük sürprizler beklemektedir. İşinde başarılı büyük şehirde toz yutmuş Holly, ailesiyle ilgili acil bir durum yüzünden doğduğu kasabaya geri döner. Burada ruhani bir yolculuğa çıkacak, aile bağları ve eski dostların önemini anlayacaktır.

LeAnn Rimes, tam adı Margaret LeAnn Rimes olan 28 Ağustos 1982 Jackson, Missisippi doğumlu Amerika'nın en ünlü Country müzik şarkıcılarındandır. Şarkı söylemeye 3 yaşında başlamış ve şimdiye değin 37 milyonun üstünde albüm satmıştır.Henüz 7 yaşındayken, bir Dallas Müzikal ürünü olan "Christmas Carol"u söylemiştir. Daha sonra "Dallas Kovboyları Futbol Oyunları"nın açılışında "The Star Spangled Banner"ı söylemiştir. 11 yaşına geldiğinde yalnızca Dallas'ın yerel müzik marketlerinde bulunabilen "All That" isimli albümünü çıkardı. Bu, "Curb Records"un ilgisini çekti. 1996 yılında ise 14 yaşındaki LeAnn Rimes ilk uzun metrajlı albümünü çıkardı. 1997 yılında çıkardığı "You Light Up My Life : Inspirational Songs" isimli albümüyle daha önce hiçbir Country şarkıcısının başaramadığı, 3 Bilbord Listesine, Pop, Country ve Modern Hıristiyan dallarında giriş yapmayı başardı. Aynı yıl piyasaya çıkardığı "How Do I Live" isimli parçasıyla Billbord dergisinin "Hot 100" listesinde 69 hafta boyunca 1 numara kalarak kırılması güç bir rekora imza attı.

Shawn Roberts (2 Nisan 1984 doğumlu), Kanadalı aktör. O en iyi şekilde Ölüler Ölü, Günlüğü Land gibi zombi filmleri onun rolleriyle tanınan ve o tarafından görüldü Kırmızı Başlıklı Kız bir okul oyun, en kurt oynadığı zaman Resident Evil franchise.Roberts hareket başladı ödüllü senarist Robert Forsythe. Forsythe, Roberts 'babasının bir arkadaşı, onu New Moon Emily rol olsun yardımcı oldu [4] Roberts Kanada televizyon dizisi Degrassi Dean Walton oynamaya devam etti:. Nesil, ve aynı zamanda George A. Romero'nun yer aldı Ölüler Ölü ve Arazi Günlüğü. 2010 yılında, o Resident Evil çıktı: Afterlife, o kötü Albert Wesker oynadı nerede. Retribution. O Resident Evil 2012 yılında Wesker rolü kere daha çalışmış oldu.

MDB Puanı: 4.8/10 ( 119 kişi oy verdi.)

Resimler

Gerçek Sevgi - Reel Love izle

 

Gerçek Sevgi - Reel Love izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, gerçek sevgi konusu, digiturk filmleri, reel love izle, gerçek sevgi izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.