Giresunspor
Kasımpaşa Spor

Giresunspor - Kasımpaşa Spor Tek Maç Satın Al

Giresunspor - Kasımpaşa Spor maçını TOD (beIN Connect) Süper Lig paketi satın alarak televizyondan (Smart TV, Apple TV, Android TV), bilgisayardan, tabletten veya telefondan canlı izleyebilirsiniz. Giresunspor kendi evinde Kasımpaşa Spor ile oynayacağı bu heyecanlı maçı kaçırmayın!

Paket Satın Al

Giresunspor - Kasımpaşa Spor Maçı Satın Al

TOD Süper Lig paketleri sayfasından size en uygun paket tipini seçerek tek kullanımlık kupon kodu satın alabilirsiniz. Paketinizi aktif ettikten sonra Giresunspor - Kasımpaşa Spor maçını internet üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Giresunspor - Kasımpaşa Spor maçını alacağınız paket tipine göre telefon, tablet, bilgisayar ve televizyon (Smart TV, Apple TV, Android TV) üzerinden reklamsız, taahhütsüz bir şekilde hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Giresunspor - Kasımpaşa Spor Hakkında

2023-2024 Süper Lig sezonunda mücadele veren Giresunspor ve Kasımpaşa Spor gelişmiş tesis ve statlara sahipler. İstanbul şehrinde 22028 kapasiteli Çotanak Stadyumu sahip Giresunspor seyircilerine stadında 1967 yılından bu yana ağırlarken Kasımpaşa Spor takımı ise 2004 yılından bu yana 14234 kişilik Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu taraftarlarına keyifli maçlar izlettirmiştir.


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.