TIKLA ARA

Go, Diego, Go

Yerinde duramayan ve korku nedir bilmeyen bu küçük çocuk karşılaştığı problemleri çözmek için pek çok havalı cihaz kullanıyor.


Go, Diego, Go filmini Digiturk Nick Jr. kanalından izleyebilirsiniz.

Go, Diego, Go

Go, Diego, Go

Go, Diego, Go, Çizgi filimini Hafta içi  her gün Digiturk Nick Jr.kanalından izleyebilirsiniz.

Go, Diego, Go

Yerinde duramayan ve korku nedir bilmeyen bu küçük çocuk karşılaştığı problemleri çözmek için pek çok havalı cihaz kullanıyor. Bilgisayar konusunda tam bir dahi olan ablası Alicia da Diego’ya her zaman yardımcı oluyor. Go, Diego, Go! Chris Gifferd ve Valerie Walsh tarafından oluşturulan bir çocuk televizyon dizisi ve bir spin-off Dora the Explorer . Gösteri 6 Eylül 2005 tarihinde prömiyeri ve Eylül 16, 2011 tarihinde sona erdi Nickelodeon .  Aynı zamanda bir parçası olarak yayınlanan CBS Nick Jr 17 Eylül 2005 den 9 Eylül 2006 blok. 20 Aralık 2006 tarihinde, Nick Jr üretimde Yirmi yeni bölüm sipariş ettiğini açıkladı. [ 2 ] Nisan 2008'den bu yana göstermek İspanyol içine adlandırılan ve üzerinde ABD'de fiyaka olan Univision kendi parçası olarak Planeta U engellemek.
Çizgi filim 8 yaşında bir çocuk, Diego Marquez. Onun kuzeni Dora Dora the Explorer birden gösterir bildirildiği gibi,. Diego ilk bir bölüm tanıtıldı Dora the Explorer başlıklı Meet Diego! (aslında kardeşler Andres ve Felipe Dieppa seslendirdiği). Diego olan jaguar hayvan kurtarma olarak ona yardımcı Bebek Jaguar adlı arkadaşı. Bebek Jaguar sesidir Thomas Sharkey, aynı zamanda en kanguru "Austin" ve şarkı sesidir Backyardigans . Bebek Jaguar da görünür Dora the Explorer ama tutarsız; üzerinde ! Go, Diego, Go o konuşmak için güçlü olmak içeren, daha aktif bir rol alır.
Diego Dora eski kuzeni; Dora genellikle Boots olmadan serisinin birkaç Cameos yapar. Diego'nun ablası Alicia (Serena Kerrigan seslendirdiği), bir olan bilgisayar vızıltı ve aynı zamanda iki dilli, o merkezi haline gelen hayvan kurtarma çağrıları yönlendirir. O da sevdikleri hayvanların yardımcı Diego yardımcı olur. Alicia sorumlu ve iyi kalpli ve onun küçük kardeşi her zaman türüdür. O 13 yaşında olarak tarif olmasına rağmen, o sık sık görevlerini yerine görülür (en açık bir motorlu araç sürüş) sadece birkaç yaş büyük bir kişi tarafından yapılması gerektiğini.

Ana karakterler


Diego Marquez
: hayvanların dilini konuşabilen bir 8 yaşında bir çocuk başı dertte herhangi bir hayvan kurtarır. Ablası, Alicia ile birlikte, o yaban hayatı keşfeder.
Alicia : Herhangi bir kampanyada ona yardımcı olur Diego 11 yaşındaki kız kardeşi. Her zaman onun tarafından yardımcı olacaktır dizüstü bilgisayar bu hayvanlar hakkında ilginç şeyler keşfetmek için.

Küçük karakterler

'Bebek Jaguar'
: Bir Jaguar ve Diego bir arkadaş. O bir bebek yardım gerektiğinde Diego onun yardımına geldiğinde Bebek Jaguar Diego araya geldi. Gori her zaman yardım etmeye hazır cesur ve cesur olduğu, ve.
'Tıklayın'
: Bir Kamera yaramaz ve arsız. O sadece seslerini duyarak hayvanlar ve konumlarını tespit yapabiliyor. O her zaman Diego belada hayvanlara bulmanıza yardımcı olmak için mutluydu.
'Kurtarma Paketi'
: Diego ihtiyacı olan herhangi bir nesne yapabilirsiniz özel bir sırt çantası. Diego hayvan kurtarma yolunda engelleri aşmak için onun sırt çantası kullanır.
'Bobo Brothers'
: her zaman sorun bir şekilde neden iki yaramaz örümcek maymunlar. Her bölüm Diego davranışa dondurma neden olur, ve onların eylemleri için mağfiret için asla unutmam.
Linda ': Linda lama, İngilizce bilmektedir asil ve çalışkan ve o Diego yardım gerektiğinde her zaman yardımcı olmaktır. Biz yardım gerektiğinde Diego yardımına koşmadı zaman o, jaguar yavrularını gibi, o Diego araya geldi.
Dora ':
bazen kurtarma çalışmaları ile yardımcı Diego kuzeni. Dora araştırıyor.
'Boots'
: Bir maymun Dora en iyi arkadaşım. Boots her zaman coşkulu ve genellikle giymez elbise bir çift dışında, kırmızı çizme , adı geliyor hangi "Boots."

 

  Go, Diego, Go izle

 

Go, Diego, Go izle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: nick jr., go, diego, go konusu, digiturk çizgi filmleri, go, diego, go bölümleri, go, diego, go izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.