TIKLA ARA

Göl Evi - The Lake House

Dr. Kate Forster stajını tamamladığı yerel İllinois hastanesinden ayrılarak hasta trafiğinin yoğun olduğu Chicago'da bir hastanede çalışmayı kabul eder.Bu onun için eski günlerdeki anıları ailesini hatırlatır.


Göl Evi - The Lake House  filmini Digiturk Moviemax Stars HD den yüksek kalite ile izleyebilirsiniz.

Göl Evi - The Lake House

Göl Evi - The Lake House izle

Gösterim tarihi: Göl Evi - The Lake House ;4 Mart Pazartesi 09.35 ,8 Mart Cuma 01.40 ,13 Mart Çarşamba 17.15, 18 Mart Pazartesi 19.15, 19 Mart Salı 06.50 ,30 Mart Cumartesi 23.30 Digiturk Moviemax Stars HD kanalından izleyebilirsiniz.

Göl Evi - The Lake House , Konusu

2006 - ABD , Avustralya  yapımı olan Dram , Fantastik ,Romantik filim türündeki  Göl Evi - The Lake House filmin yönetmenliğini Alejandro Agresti yapıyor. Filmin oyuncuları Keanu Reeves, Sandra Bullock, Lynn Collins, Christopher Plummer, Dylan Walsh'den oluşuyor.

Konusu: Hayatın artık sıradanlaştığını düşünen Dr. Kate Forster stajını tamamladığı yerel İllinois hastanesinden ayrılarak hasta trafiğinin yoğun olduğu Chicago'da bir hastanede çalışmayı kabul eder.Bu onun için eski günlerdeki anıları ailesini hatırlatır. Geride bırakmaktan üzüntü duyduğu tek şey kiralamış olduğu güzel evdir. Kate şehre doğru yola çıkmadan önce evin bir sonraki sakini için posta kutusuna bir not bırakır. Bu notta kendisine gelen mektuplar için yeni adresini bırakır ve kapının üzerindeki gizemli pati izlerinin kendisi taşınırken de orada olduğunu açıklar. Evin yeni kiracısı Alex eve geldiğinde ise hiçbir yerde pati izinden eser yoktur. Kate ve Alex göl evinin posta kutusu aracılığıyla yazışmayı sürdürürken, inanılmaz ve imkansız bir şekilde iki ayrı yılda yaşadıklarını görürler.

Keanu Reeves, 1964 Lübnan doğumlu, Kanadalı sinema oyuncusu ve müzisyen. İsmi Hawaii dilinde 'dağların üzerinde esen soğuk rüzgar' anlamına gelen Reeves, oyunculuk kariyerinin yanında kendi rock grubu The Dogstar'da bas gitar çalıyor. Keanu Charles Reeves, Beyrut'ta bir gece kulübünde tanışarak evlenen Çin ve Hawaii asıllı Amerikan vatandaşı, jeolog, Samuel Nowlin Reeves ile İngiliz vatandaşı, kostüm tasarımcısı ve show kızı Patricia Taylor'ın iki çocuklarından ilki olarak 2 Eylül 1964'de dünyaya geldi.

Sandra Bullock Annesi Alman opera sanatçısı Helga, babası ise ses eğitmeni John Bullock.Annesinin katı kuralları yüzünden sıkıntılı bir çocukluk geçirmiştir.Lisede popüler bir ponpon kızdı.Arkadaşları ona 'büyük ihtimalle gününüzü aydınlatıcak kız' derdi.Üniversitede drama dersi aldı fakat oyunculuk kariyeri için 3. senesinde bırakmak zorunda kaldı.Monster Garage programını yapan Jesse James ile 16 Temmuz 2005'te evlendi.Jesse'yi ruh ikizi olarak tanımlıyor.Hız Tuzağı, Miss Congeniality, 28 Gün, Adım Adım Cinayeti, Göl Evi ve Sıradışı önemli yapıtlara imza attı.

Göl Evi - The Lake House  izle


Göl Evi - The Lake House izle

Fragman İzle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk romantik filmler, göl evi oyuncuları, göl evi izle, the lake house izle, göl evi konusu,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.