TIKLA ARA

Gölge Oyunları (Sherlock Holmes)

Filim yönetmenliğini Guy Ritchie'nin yapdığı sürükleyici bir macara filimidir. Dünyada nam yapmış herkesin bildigi zeki dedektiflerden Sherlock Holmes (Robert Downey Jr.) ve ortağı Dr. Watson (Jude Law) bu sefer Londra'dan çok uzaklarda bir film çekiyor.


Gölge Oyunları (Sherlock Holmes) filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Gölge Oyunları (Sherlock Holmes)


Kusursuz Yabancı (Perfect Stranger)

Gösterim tarihi: Gölge Oyunları (Sherlock Holmes) , 31.01.2013 13:43 - 15:43  Digiturk Moviemax Premier HD kanalından  izleyebilirsiniz.

Gölge Oyunları (Sherlock Holmes), Konusu

2011, ABD yapımı olan  Aksiyon, Macera türündeki Gölge Oyunları (Sherlock Holmes)  filmin yönetmenliğini Guy Ritchie yapıyor. Filmin oyuncuları Jude Law, Rachel McAdams, Robert Downey Jr'den oluşuyor.

Konusu: Filim yönetmenliğini Guy Ritchie'nin yapdığı sürükleyici bir macara filimidir.Dünyada nam yapmış herkezin bildigi zeki dedektiflerden Sherlock Holmes (Robert Downey Jr.) ve 'ortağı' Dr. Watson (Jude Law) bu sefer Londra'dan çok uzaklarda bir filim çekiyor. Fransa, Almanya ve İsviçre'ye yol alacakları yeni ve tehlikeli bir maceraya sürükleniyorlar. Kurnaz ve vicdansız Profesör Moriarty (Jared Harris) ise -ki Holmes en zeki olma unvanını kutsal görüyor ve bu unvanı kimselere kaptırmamak için büyük bir laneti değiştirecek planların peşinde koşuyor. Başrolumuz  ise ne olursa olsun Moriarty yakalamaya kararlı. Yönetmen koltuğunda ilk filmde olduğu gibi gene Guy Ritchie yer alırken senaryoyu ilk filmden çok farklı çıkıyorç. Kieran ve Michele Mulroney çifti kaleme aldı. İlhamını Sherlock Holmes'un yazarı Arthur Conan Doyle'dan alan filmde Robert Downey Jr. ve Jude Law başrollerinin yanı sıra ilk filmdeki rolleriyle kadroda gene görev alan oyuncularda var. Eddie Marsan ( müfettiş Lestrade), Rachel McAdams (Irene Adler), Kelly Reilly ve Geraldine James olarak yer alıyorlar.

Guy Ritchie (d. 10 Eylül 1968; Hatfield, Hertfordshire doğumludur), İngiliz senaryo yazarı ve yönetmen.Ritchie onbeş yaşında Stanbridge Earls Okulu'ndan atıldı. Disleksi hastalığına sahipti ve bu okul İngiltere'deki disleksi konusunda uzmanlığı olan en şöhretli okullardan biriydi. Ritchie, ardından kardeşiyle birlikte Oxfordshire'daki Sibford Okulu'na başladı, fakat daha sonra bu okuldan da atıldı. O günden bu yana film ve müzik klip sektörünün en önemli yönetmenlerinden biri haline geldi. Bir baronetin üvey evladı ve Kral I. Edward'ın da soyundan gelmesine rağmen, Londra'nın varoşlarındaki küfürlü aksanı benimsemiştir

 Gölge Oyunları (Sherlock Holmes) izle

 

Gölge Oyunları (Sherlock Holmes)  izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filmleri, en iyi sinema filmleri, gölge oyunları izle, premier hd kanalı, sinema,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.