TIKLA ARA

Görünmeyen - The Apparition

Başlarına musallat olan görünmez varlık Kelly ve Ben'in korkularından beslenerek onlara rahat vermemektedir.onlar korktukça yaratık daha da güçlenir. Son umutları doğaüstü olaylar uzmanı olan Patrick (Tom Felton) 'dir. Patrick onlara yardımcı olabilecek mi?


Görünmeyen - The Apparition filmini Digiturk Salon 1 kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Görünmeyen - The Apparition

Görünmeyen - The Apparition izle

Gösterim tarihi: Görünmeyen - The Apparition; 15.03.2013 08:00 - 09:19 Digiturk Salon 1 kanalından izleyebilirsiniz.

Görünmeyen - The Apparition, Konusu

2012 - ABD  yapımı olan Gerilim , Korku türündeki Görünmeyen - The Apparition filmin yönetmenliğini Yönetmen: TAshley Greene, Tom Felton, Sebastian Stan, Julianna Guill, Luke Pasqualino'den oluşuyor.

Konusu: Korku filmleri sevenler için kaçırılmaması gereken müthiş bir film. Kelly (Ashley Greene) ve Ben (Sebastian Stan) okudukları üniversitede yapılan parapsikolojik bir deney gurubuna katılmak isterler. Kısa bir süre sonra evlerinde garip olaylar meydana gelir ve bu garip olayların, deneyde açığa çıkan doğaüstü bir varlık tarafından olmaktadır farkına varırlar. Bu varlık Kelly ve Ben'in korkularından beslenerek onlara rahat vermemektedir.onlar  korktukça yaratık daha da güçlenir. Son umutları doğaüstü olaylar uzmanı olan Patrick (Tom Felton) 'dir. Patrick onlara yardımcı olabilecek mi? Korkunç güçten kurtulmak yapılması gereken şeyi yapabilecekler mi korkmadan savabilecekler mi.

Ashley Michele Greene , (Doğum: 21 Şubat 1987) Amerikan film oyuncusu ve modeldir. Ashley Greene , en iyi olarak 2008'de gösterime giren Twilight filmindeki Alice Cullen rolü ile tanınmıştır. Ashley Jacksonville'de doğdu. Jacksonville ve Middleburg'da büyüyen Ashley 10. sınıfta iken Wolfson Lisesi'ne geçti. 17 yaşında iken oyunculuk hayatına atılmak için Los Angeles'a taşındı. Ashley'nin Joe adında kendisinden büyük bir erkek kardeşi bulunmaktadır. Joe hala Jacksonville'de ailesi ile birlikte yaşamaktadır.

Thomas Andrew Felton (d. 22 Eylül 1987; Kensington, Londra), İngiliz oyuncu. Harry Potter adlı film serisinde, Draco Malfoy karakteriyle dünyaca tanınmıştır. Harry Potter adlı kitap serisinden uyarlama olan filmlerin hepsinde oynamıştır. Aktörlüğe 8 yaşında başlayan oyuncu, sinemadaki kariyerine devam etmek yerine ilgi duyduğu balıkçılıkla ilgilenmeyi hedefliyor.

Sebastian Stan (d. 13 Ağustos 1983) Romen asıllı ABD'li aktör. O en iyi televizyon drama üzerine Gossip Girl Kings ve Carter Baizen üzerinde Prince Jack Benjamin rolüyle tanınır.İngiltere'den döndükten sonra, Stan Rutgers katılmak ve devam Tony n 'Tina's Wedding ve Red Doors gibi bağımsız filmlerde küçük rollerde rol aldı.

Julianna Guill (d. 7 Temmuz, 1987), bir Amerikalı 90.210, CSI: Miami yapılan actress.She olan Hill, çok sayıda konuk oyuncu olarak televizyon dizisi gibi One Tree nasıl I Met Your Mother ve CSI: Crime Scene Investigation. In 2009 o ortaya çıktı bağımsız Düz-DVD Teen Komedi filmi Kosta Rika Yaz 16 Temmuz yayımlanan için 2009 negatif değerlendirmeleri. Kosta Rika Yaz DVD nedeniyle May 25, 2010

Görünmeyen - The Apparition izle


Görünmeyen - The Apparition izle

Fragman İzleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk korku filmleri, görünmeyen konusu, görünmeyen filmi konusu, görünmeyen oyuncular, the apparition izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.