TIKLA ARA

Görünmez Adam - Hollow Man

Hollow Man, Birleşik Devletler hükümetinin yürüttüğü çok gizli bir görünmezlik projesinin başındaki zeki, karizmatik ama kibirli bir bilim adamı olan Caine'in başına gelenleri konu alıyor.


Görünmez Adam - Hollow Man filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Görünmez Adam - Hollow Man

Görünmez Adam - Hollow Man izle

İlk Gösterim tarihi: Görünmez Adam - Hollow Man filmini 28 Mart 23.05 Digiturk  Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Görünmez Adam - Hollow Man, Konusu

2000 - ABD , Almanya Bilim Kurgu , Aksiyon , Gerilim türündeki Görünmez Adam - Hollow Man filmin yönetmenliğini Paul Verhoeven dır.OyuncularıKevin Bacon, Rhona Mitra, Elisabeth Shue, Josh Brolin, Greg Grunberg'ten oluşmaktadır.

Son derece başarılı olan bir bilim adamı  Sebastian Caine tam görünmezlik sağlayan bir serum yaratır. Bulduğu formulü kullanan Caine görünmez olur ancak ondaki bu değişim beraberinde önceden tahmin edilmeyen bir güç getirir. Bu güç Caine'e ahlaki değerlerini unutturacak ve hem tehlikeli hem de korkutucu olaylara neden olacaktır. Hollow Man, Birleşik Devletler hükümetinin yürüttüğü çok gizli bir görünmezlik projesinin başındaki zeki, karizmatik ama kibirli bir bilim adamı olan Caine'in başına gelenleri konu alıyor. Caine formülü hayvanlar üzerinde başarıyla uyguladığını gördükten sonra Pentagon'un emirlerine karşı geliyor ve deneyi kendi üzerinde de yapıyor. Fakat asıl sorun, bu tehlikeli kumarın geri dönüşünün olmadığı anlaşıldığında ortaya çıkıyor.

Kevin Bacon Kevin Bacon 1958 yılında Philedelphia'da doğan Kevin Bacon, büyük ve kapalı bir ailenin en küçük ferdi olarak dünyaya geldi. Sahnedeki ilk deneyimini 17 yaşındayken yaşayan genç aktör, New York'ta oyunculuk eğitimi almaya başladı. Okuldaki en genç öğrencilerden biri olan Bacon, yeteneğiyle hocalarının dikkatini çekmeyi başardı. Sinemaya ufak tefek rollerde oynayarak yavaşça adım atan aktör, National Lampoon's Animal House ve Diner daki performansıyla beğeni topladı.

Elisabeth Shue, 1995 yılında Elveda Las Vegas (Leaving Las Vegas) filmindeki rolüyle en iyi kadın oyuncu dalında Akademi Ödülleri'ne aday gösterilmiştir.Elisabeth Shue, 1984 yılında Harvard Üniversitesi'nden hukuk mezunu olmasına bir dönem kala Karate Çocuk (The Karate Kid) filmiyle Hollywood'a adım atmıştır. 2000 yılında okuluna geri dönen Shue, 8 Haziran 2000'de mzun olmuştur.Ödüllerinden Bazıları: 1995: Los Angeles Film Critics Circle: En İyi Kadın Oyuncu, Leaving Las Vegas1995: National Society of Film Critics: En İyi Kadın Oyuncu..

Greg Grunberg Amerikalı sahne sanatçısı. Kariyerine televizyon reklamları ile başlamış ve çok sayıda reklam filminde boy göstermiştir. Elisabeth Grunberg ile evli ve üç çocuk babasıdır. 2006 yılında Heroes dizisinde Matt Parkman rolünü oynamaya başlamıştır.

IMDB Puanı:5.6/10 (108 kişi oy verdi.)

Resimler

Görünmez Adam - Hollow Man izle

 

Görünmez Adam - Hollow Man izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filmleri, görünmez adam oyunculari, hollow man izle, görünmez adam izle, görünmez adam konusu,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.