TIKLA ARA

Gözüm Üzerinizde - The Watch

Film, eşlerinden ve ailelerinden biraz uzak kalmak ve kafa dinlemek için mahallenin güvenliğini korumak bahanesiyle kuran bir grup erkeğin hikâyesine odaklanıyor.


Gözüm Üzerinizde - The Watch filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Gözüm Üzerinizde - The Watch

Gözüm Üzerinizde - The Watch izle

İlk Gösterim tarihi:Gözüm Üzerinizde - The Watch 25.8.2013 21:00 - 22:38 Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Gözüm Üzerinizde - The Watch

2012 - ABD Tür : Bilim Kurgu , Komedi türündeki Gözüm Üzerinizde - The Watch  filmin yönetmenliğini Peter Segal, Akiva Schaffer yapmaktadır.Film oyuncuları Ben Stiller , Vince Vaughn , Jonah Hill , Nicholas Braun , Doug Jones oluşmaktadır.

Film, eşlerinden ve ailelerinden biraz uzak kalmak ve kafa dinlemek için mahallenin güvenliğini korumak bahanesiyle sözde "suç gözetleme timi" kuran bir grup erkeğin hikâyesine odaklanıyor. Fakat işler başta iyi gitse de, kafadarlar kendilerini dünyayı tehlikeyi atan bir komplonun ortasında bulmakta gecikmeyecektir. Projede Chris Tucker'ın yerini alan Ayoade, grubun Jamarcus isimli üyesini canlandıracak.

Ben Stiller, 1965 doğumlu Emmy Ödülü sahibi Amerikalı aktör, komedyen ve yönetmen. Oyuncu bir aileden gelen Stiller'ın önemli filmlerinden bazıları 1998 yapımı There's Something About Mary (Ah Mary Vah Mary) ve 2000 yapımı Meet The Parents (Zor Baba).

Vincent Anthony "Vince" Vaughn, Amerikalı film aktörü, yapımcı ve komedyen. Oyunculuğa 1980'li yıllarda başladı ve ilk önce küçük televizyon rollerinde yer aldı. Daha sonra 1996 yapımı olan Swingers filminde rol aldı ve kariyerindeki ilk çıkış filmi oldu. Bunun ardından sayısız filmde rol aldı. Hollywood dünyasının en uzun oyuncularından birisi. Boyu 1.96 metre.

Jonah Hill New School Üniversitesinde Drama Eğitimi Alan Jonah Hill'in En Büyük Çıkışı,Superbad Adlı Film İle Oldu.Ayrıca Jonah,2008 Yılında,Entertainment Weekly'in 'En İyi 30 Yaş Altı Aktörler' Listesinde 21. Seçildi.Hayranı Olduğu Woody Allen'ın Filmlerinden de Keyif Alır.

IMDB Puanı: 5.6/10 ( 65,457 kişi oy verdi.)

Resimler

Gözüm Üzerinizde - The Watch izle

 

Gözüm Üzerinizde - The Watch izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, the watch izle, digiturk 2014 filmleri, the watch konusu, gözüm üzerinizde izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.