TIKLA ARA

Grace Hastanesi (Grey's Anatomy)

Onlar dün öğrenciydiler, bugün doktorlar... Eğer yedi yıl boyunca Grace gibi bir cehennemde başarılı olurlarsa, cerrahlığa da hakkına sahip olurlar. Ancak, ihtisas devresinin bu kadar korkunç olması, onlar için yaşamlarının geri kalanının durdurduğu anlamına da gelmiyor.


Grace Hastanesi (Grey's Anatomy)  Dizisini Digiturk Dizimax Drama kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Grace Hastanesi (Grey's Anatomy)


Grey's Anatomy

Gösterim tarihi: Grace Hastanesi (Grey's Anatomy) , her perşembe  21:00  Digiturk Dizimax Drama kanalından izleyebilirsiniz.

Grace Hastanesi (Grey's Anatomy), Konusu

2005, ABD yapımı olan Romantik, Dizi, Drama türündeki Grace Hastanesi (Grey's Anatomy)  dizisinin yönetmenliğini Adam Davidson, Peter Horton, Sarah Pia Anderson, Tony Goldwyn, Wendey Stanzler yapıyor. Filmin oyuncuları Chandra Wilson, Ellen Pompeo, Isaiah Washington, James Pickens Jr., Justin Chambers, Katherine Heigl, Patrick Dempsey, Sandra Oh, T.R. Knight'den oluşuyor.

Konusu: Grace Hastanesi tam bir cehennem gibidir Çalışan doktorlar için hapishaneden farkı yokdur. Diğer hastanelerden ayıran en büyük özeliği yeni ve acemi doktorlar için en zorlu doktorluk ihtisas devresi programlarından biri uygulanıyor. Bu acımasız eğitimle başa çıkmak zorunda olan kahramanlarımız ise Meredith, Izzie, George, Alex ve Cristina. Onlar dün öğrenciydiler, bugün doktorlar... Eğer yedi yıl boyunca Grace gibi bir cehennemde başarılı olurlarsa, cerrahlığa da hakkına sahip olurlar. Ancak, ihtisas devresinin bu kadar korkunç olması, onlar için yaşamlarının geri kalanının durdurduğu anlamına da gelmiyor. Yani bu grup, aynı zamanda kıskanç sevgililer, ebeveynler, tek gecelik ilişkiler ve ev bulma krizleriyle mücadele etmek zorunda... Üstelik kahramanlarımız, bu stresli ve rekabet dolu ortamda dostluklar da kurmaya çalışıyorlar

Adam Davidson,1964 Los Angeles, Kaliforniya doğumlu Amerikan oyuncu ve yönetmen. Takma ismi Türkçede yunus anlamına gelen Dolphin'dir.Rol aldığı filmler,The Day Trippers, A Match, Made in Heaven, Návrat ztraceného ráje, Way Past Cool, Nature Boy, Pop Life dir.

 Grey's Anatomy izle

 

Grey's Anatomy   izle

 


 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk dizi izle, grace hastanesi izle, dizimax drama, grey s anatomy izle, dizi kanalı,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.