TIKLA ARA

Günaydın, Katil - Good Morning Killer

Aksiyon yüklü Sahnelerin bol olduğu filmde FBI özel ajanı Ana Gray, bir fidyeciyi yakalamaya çalışıyor. Ajan Gray, son kurbana ulaşınca fidyeci taktiğini değiştirir ve yeniden izini kaybettirir.


Günaydın, Katil - Good Morning Killer  filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Günaydın, Katil - Good Morning Killer

Günaydın, Katil - Good Morning Killer izle

Gösterim tarihi: Günaydın, Katil - Good Morning Killer ;  20.03.2013 21:00 - 22:50 Digiturk Moviemax Premier HD kanalından izleyebilirsiniz.

Günaydın, Katil - Good Morning Killer , Konusu

2011 - ABD  yapımı olan Gerilim türündeki Günaydın, Katil - Good Morning Killer  filmin yönetmenliğini Maggie Greenwald yapıyor Oyuncuları Catherine Bell, Cole Hauser, Titus Welliver, Genevieve Buechner, Patrick Sabongui'den oluşuyor.

Konusu: Aksiyon yüklü Sahnelerin bol olduğu filmde FBI özel ajanı Ana Gray, bir fidyeciyi yakalamaya çalışıyor. Ajan Gray, son kurbana ulaşınca fidyeci taktiğini değiştirir ve yeniden izini kaybettirir. Ana'nın işi artık daha da zorlaşmıştır.Nisan Smith tarafından Killer sondan gerçekleştirilecektir. Smith, "California noir," bu yüzden olsa Lisa Gardner Hide-bu bir komplo orijinal formundan biraz değişmiş olan, kesinlikle karanlık bir şey bekleyebilirsiniz yazıyor. Nisan Smith Ancak, yıl boyunca sinema ve televizyon için yazmıştır ve o dizi bu giriş için kendi eserlerini adapte. Ve Lisa Gardner kitabının uyarlaması onun serisi ile ilgili daha fazla karakter eklenen yerde, Nisan Smith sadece iki saat için çok karmaşık bir hikaye yapılmış bir subplot kaldırmak zorunda kaldı.

Titus Welliver (12 Mart 1961) ABD'li oyuncu. Lost ve Deadwood adlı dizilerdeki başarılı oyunculuğu ile bilinmektedir.Welliver New Haven, Connecticut'ta doğdu. Annesi moda tasarımı çizeri Norma, babası ise ünlü manzara ressamı Neil Welliver'dır.New York Üniversitesi'nde drama üzerine eğitim aldı. 1980'lerin başlarında film ve televizyon kariyeri başladı.
Welliver The Doors, Mulholland Falls, Twisted, Biker Boyz ve Assault on Precinct 13 gibi birçok filmde roller üstlendi.

Genevieve Sterling Buechner (10 Kasım 1991 doğumlu) bir Kanadalı aktris . Onun üvey halk müzisyen Geoff Berner .Genevieve Buechner doğdu Edmonton , Alberta tek ebeveynli anne Çay Buechner için. Ailesi Vancouver taşındı, o Vancouver Gençlik Tiyatrosu'nda oyunculuk küçük bir ders aldı. Kursu tamamladıktan sonra, o döküm en genç üyesi olarak gençlik tiyatrosu ile turneye çıktı. O Robert Carrier tarafından keşfedildiğinde ve Vancouver Taşıyıcı Yetenek Yönetimi imzalandı. Yaş on At Buechner Toronto film yapım 'St başrol var Monica

Günaydın, Katil - Good Morning Killer izle


Günaydın, Katil - Good Morning Killer izle

Fragman İzleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk aksiyon filmleri, good morning killer oyuncular, günaydın, katil konusu, good morning killer yönetmen, günaydın, katil izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.