TIKLA ARA

Günde Beş Dolar - $5 a Day

Sevgilisi tarafından terk edilen Flynn (Alessandro Nivola), geçmişteki sabıkasından dolayı işinden de olur.


Günde Beş Dolar - $5 a Day filmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Günde Beş Dolar - $5 a Day

Günde Beş Dolar - $5 a Day izle

İlk Gösterim tarihi:Günde Beş Dolar - $5 a Day   5.11.2013 12:35 - 14:14  Digiturk Moviemax Comedy HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Günde Beş Dolar - $5 a Day

2008 - ABD Dram , Komedi türündedir.Günde Beş Dolar - $5 a Day filmin yönetmenliğini Nigel Cole yapmaktadır.Film oyuncularını Sharon Stone , Christopher Walken , Amanda Peet , Alessandro Nivola , Dean Cain s oluşmaktadır. 

Sevgilisi tarafından terk edilen Flynn (Alessandro Nivola), geçmişteki sabıkasından dolayı işinden de olur. Tam bu dönemde babası Nat'ın (Christopher Walken) beynindeki tümörden dolayı ölmek üzere olduğunu öğrenir artık tek amacı babasını tedavi edecek ilacı bulmaktır. Babası ile beraber alternatif tedavi için New Mexico'ya doğru yola çıkarlar. Her ikisi de parasızdırlar fakat Flynn'ın babası günde 5 dolar ile yaşamayı gayet iyi bilmektedir.

Sharon Stone (d. 10 Mart 1958), ABD'li sinema oyuncusu. Academi Ödülü'ne aday olan, Altın Küre ve Emmy ödülünü kazanan ABD'li aktris, yapımcı, ve eski manken. Uluslararası platformda tanınması, 1992 yılında çevirdiği Basic Instinct 'te (Temel İçgüdü) filmi ile olmuşturStone Pennsylvania' nın Meadville kentinde dünyaya geldi.Dört çocuğun ikincisi olup Joe ve Dorothy Stone'nın kız çocuğudur. Stone,Saegertown, Pennsylvania 'daki Saegertown Yüksek Okulu'nda ikmale kaldı.Bu mevzuyla ilgili olarak hep tembel kafalı ve asi bir çocuk olduğunu söyler.

Christopher Walken Akademi ödülü, SAG, ve BAFTA Ödülü sahibi, Altın Küre, Tony ve Emmy ödülü adayı Amerikalı sinema ve tiyatro oyuncusu. Akademi Ödülünü 1979 yılında en iyi yardımcı erkek oyuncu dalında The Deer Hunter filmi ile ulaşmıştır. 2002 yılında Catch Me If You Can filmi ile bir kez daha ödüle aday gösterilmiştir. Walken 1953 yılından itibaren 100'ü aşkın yapımda görev almış ve çeşitli ödüllere uzanmıştır.

lessandro Antine Nivola, Amerikalı aktör. Coco Before Chanel, Best Laid Plans, Jurassic Park III, Face/OFF ve Gol üçlemesinde yer almıştır.

Dean George Cain, Amerikalı aktör. Bir dönemin süper kahramanı Superman'i canlandıran ünlü oyuncu, bu rolüyle birlikte tanınmıştır. Daha sonra Amerika kanallarında yayınlanan ve bir döneme damgasını vuran Lois & Clark: The New Adventures of Superman serisinde Clark Kent/Superman'i canlandırmıştır.

IMDB Puanı:7.5/10 ( 2614 oy verdi.)

Resimler

Günde Beş Dolar - $5 a Day izle

 

Günde Beş Dolar - $5 a Day izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, 5 a day izle, digiturk 2014 filmleri, 5 a day konusu, günde beş dolar izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.