TIKLA ARA

Güneş Yanığı 3 - Burnt By The Sun 3

Albay Mitya'nın uzun zamandır izini sürdüğü bölük komutanın Kotov, Citadel'e kadar gider. Rus topraklarındaki geçilmez Alman kalesi Citadel'de birlikteki binlerce asker kuşatma sırasında hayatını kaybetmişyir.


Güneş Yanığı 3 - Burnt By The Sun 3 filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Güneş Yanığı 3 - Burnt By The Sun 3

Güneş Yanığı 3 - Burnt By The Sun 3

İlk Gösterim tarihi:Güneş Yanığı 3 - Burnt By The Sun 3  Digiturk Moviemax Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Güneş Yanığı 3 - Burnt By The Sun 3

2011 -  Rusya  Dram türündeki Güneş Yanığı 3 - Burnt By The Sun 3 filmin yönetmenliğini Nikita Mikhalkov yapmaktadır.Film Oyuncuları Nikita Mikhalkov , Viktoriya Tolstoganova , Dmitriy Dyuzhev , Mikhail Efremov , Tagir Rakhimov oluşmaktadır.

Albay Mitya'nın uzun zamandır izini sürdüğü bölük komutanın Kotov, Citadel'e kadar gider. Rus topraklarındaki geçilmez Alman kalesi Citadel'de birlikteki binlerce asker kuşatma sırasında hayatını kaybetmişyir. Bu cehennemde iki ezeli düşman Mitya ve Kotov yeniden bir araya gelirler ve ikisini kaderi de sonsuza dek değişir. Mikhalkov'un üçlemesinin tam on altı yıldır beklenen ikinci bölümü, Oscar'lı Güneş Yanığı'nın bittiği noktanın beş yıl sonrasından devam ediyor. Mikhalkov'un canlandırdığı kahramanımız Albay Kotov ilk filmin sonunda idama mahkûm edilmesine rağmen canını kurtarmış, İkinci Dünya Savaşı'nda cephede savaşmaktadır. Karısı Maroussia öldüğüne inanmakta, kızı Nadia ise ondan nefret etmektedir. En kötüsü de, ezeli düşmanı hain Mitya suikastten kurtulmuştur ve Stalin'in emirleri uyarınca Kotov'un peşine düşmüştür.

Nikita Sergeyevich Mikhalkov-Konchalovsky, 21 Ekim 1945'te Moskova'da dünyaya geldi. Ressam Vassili Konchalovsky'nin yeğeni, ünlü çocuk edebiyatı yazarlarından Serguei Mikhal-kov'la (aynı zamanda Sovyet Ulusal Marşını da yazmıştır.) yazar Natalia Kontchalovskaia'nın oğlu; film yönetmeni Andrei Konchalovsky'nin küçük kardeşi.Mikhalkov Stanislav, Tiyatro Çocuk Stüdyosunda tiyatro eğitimi aldı. Sonra Chuksin School of Vakhtangov Theatre'a devam etti. Henüz bir öğrenciyken Georgy Daniela'nın I walk in Moscow adlı oyununda oynadı. İki yıl sonra da Andrei Konchalovsky'nin A Nest of Gentry adlı filminde rol aldı.

MDB Puanı: 6.7/10 ( 59782 kişi oy verdi.)

Resimler

Güneş Yanığı 3 - Burnt By The Sun 3 izle

 

Güneş Yanığı 3 - Burnt By The Sun 3 izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, güneş yanığı 3 konusu, digiturk filmleri, burnt by the sun 3 izle, güneş yanığı 3 izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.