TIKLA ARA

Güneşin Gözyaşları - Tears of the Sun

Orduya bağlı özel kuvvetlerde görev yapan A.K. Waters yönetimindeki manga, Nijerya ormanlarına özel bir görev için gönderilirler. Görevleri; burada mahkum kalmış olan doktor Lena Hendricks'i kurtarmaktır.


Güneşin Gözyaşları - Tears of the Sun  filmini Digiturk Moviemax Satars HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Güneşin Gözyaşları - Tears of the Sun

Güneşin Gözyaşları - Tears of the Sun izle

İlk Gösterim tarihi:Güneşin Gözyaşları - Tears of the Sun 24.07.2013 21:15 - 23:06  Digiturk  Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Güneşin Gözyaşları - Tears of the Sun

2003 - ABD Aksiyon , Dram , Gerilim türündeki Güneşin Gözyaşları - Tears of the Sun filmin yönetmenliğini Antoine Fuqua yapmaktadır.Film oyuncuları Bruce Willis , Monica Bellucci , Eamonn Walker , Cole Hauser , Tom Skerritt oluşmaktadır.

Orduya bağlı özel kuvvetlerde görev yapan A.K. Waters yönetimindeki manga, Nijerya ormanlarına özel bir görev için gönderilirler. Görevleri; burada mahkum kalmış olan doktor Lena Hendricks'i kurtarmaktır. Waters ve komutasındakiler Hendricks'i bulurlar, ancak Hendricks onlarla birlikte gelmek için bir şartı vardır. Eğer yanında bulunan 70 mülteci de onunla birlikte kurtarılırsa bulunduğu yerden ayrılmayı kabul eder. Yavaş yavaş doktora duygusal bir yakınlık duymaya başlayan Waters kendine verilen emirleri arka plana itip duygularıyla hareket etmeye başlar.

Bruce Willis (asıl adı Walter Bruce Willis) (19 Mart 1955, - ) Amerikalı sinema oyuncusu ve müzisyen.Amerikalı bir baba ve Alman bir annenin çocuğu olarak Almanya'nın Idar-Obestein kentinde dünyaya gelen Willis, çocukluk yıllarını New Jersey'de geçirmiş, daha sonra New York'a yerleşmiştir.Bruce Willis, 'Moonlighting' (Mavi Ay) (1985-1989) isimli televizyon dizisindeki David Addison rolüyle üne kavuşmuştur.Ayrıca 1987'de evlendiği Amerikalı oyuncu Demi Moore'dan 2000'de boşanan Willis üç çocuk babasıdır.

Monica Bellucci, Umbra, İtalya'da Luigi Bellucci ve Maria Gustinelli'nin 'Monica Anna Maria Bellucci' adını verdikleri kızları olarak dünyaya gelmiştir. 16 yaşında Liceo Classico isimli okula başladığı sıralarda modelliğe başlamıştır. İlkin, Perugia Üniversitesi'nde avukatlık kariyerinde ilerlemek için eğitim gördüğü sıralarda okul masraflarını karşılamak için modellik yapmıştır. Fakat modelliğin cazibesi Monica'yı hukuk eğitiminden uzaklaştırmış ve hayatını bu büyülü atmosferde sürdürmek istemiştir.Monica Bellucci İtalyanca, Fransızca ve İngilizce'yi akıcı bir şekilde konuşabilmektedir ve eski bir Suriye dili olan 'Aramice' 'nin de içinde bulunduğu tüm bu dillerdeki filmlerde rol almıştır.

IMDB Puanı: 3/9 ( 1,328 kişi oy verdi.)

Resimler

Güneşin Gözyaşları - Tears of the Sun izle

 

Güneşin Gözyaşları - Tears of the Sun izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, tears of the sun izle, digiturk 2014 filmleri, tears of the sun konusu, güneşin gözyaşları izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.