TIKLA ARA

Güreşçi - To The Mat

Filim New York'lu bir danışmanın desteğiyle ailesinin batmakta olan güreş okulunu kurtarmaya çalışan eski bir güreşçi hikayesini anlatmaktadır.


Güreşçi - To The Mat  filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Güreşçi - To The Mat

Güreşçi - To The Mat izle

İlk Gösterim tarihi:Güreşçi - To The Mat filmini 12.04.2013 09:50 - 11:22 Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Güreşçi - To The Mat , Konusu

2011 ABD Komedi türündeki Güreşçi - To The Mat filmin yönetmenliğini Robert Iscove yapmaktadır.Oyuncuları Robert Iscove , Scott Adkins, Daniel Cudmore, Marija Karan, Matt Long oluşmaktadır.

Film çok eski bir güreşçinin ailesinin sahip olduğu güreş okulunu ayakta tutmak için verdiği mücadelenin hikayesini çok açık bir şekilde gözler önüne seriyor...New York'lu bir danışmanın desteğiyle ailesinin batmakta olan güreş okulunu kurtarmaya çalışan eski bir güreşçi olan Jordy ona yardım eden danışmanla aralarında duygusal bağ olusuyor, aile işletmesini ayakta tutmak için hiçbir konuda anlaşamadığı danışman kadınla ortak bir nokta bulmak zorundadır.

Matt Long 18 Mayıs 1980 tarihinde, Lexington, Kentucky'de doğdu ama Winchester kentinde büyüdü. Mat Western Kentucky Üniversitesi 2002 yılında, mezun oldu ve kısa bir süre sonra New York'a canlı tiyatroda, Williamstown Tiyatro Festivali'nde performans çalışması taşındı. O Pvt adlı filmiyle giriş yaptı. Su iç savaş filmi "My Life Greatest Adventure in." Bu rollere filmlerde led "Aldatmacası" ve doğaüstü film "Ghost Rider," burada genç Johnny Blaze oynadı. Mat en kısa "WB serisi yaşamış Doğum genç Jack McCallister rolü ile tanınan olabilir Jack

Daniel Cudmore Doğum Tarihi: 20 Ocak 1981Doğum Yeri: Squamish, British Columbia, Kanada Yaş:29 Boy: 2.01,Daniel, annesi Sue ile doktor olan babası Richard'ın oğlu olarak 1981 yılında İngiltere'de doğmuştur. İki erkek kardeşi vardır.Daniel, Gannon Üniversitesi'ne gitmiş ve 2000-2002 yılları arasında futbol takımında oynamıştır. Daniel Cudmore önceki yıllarda Rugby Futbol Kulübünde forma giymiştir. Erkek kardeşi Jamie ise Kanada Rugby Dünya Kupası takımındadır.Daniel, New Moon filminde Felix karakterini fiziksel özellikleriyle oldukça başarılı bir şekilde oynamıştır.

IMDB Puanı: 5.0/10 ( 42 kişi oy verdi.)

Resimler

Güreşçi - To The Mat izle

 

Güreşçi - To The Mat izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filmleri, güreşçi konusu, to the mat filmi izle, güreşçi oyunculari, güreşçi filmini izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.