TIKLA ARA

Halo 4: Şafağa Kadar Hücum - Halo (Halo 4: Forward Unto Dawn)

2525'de insanoğlu uzayda kolonileşmeye başlamıştır. Bir grup askeri öğrenci insan isyancılara karşı savaşmak için eğitilmektedir.


Halo 4: Şafağa Kadar Hücum - Halo (Halo 4: Forward Unto Dawn) filmini Digiturk Moviemax Premier HD  kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Halo 4: Şafağa Kadar Hücum - Halo (Halo 4: Forward Unto Dawn)

Halo 4: Şafağa Kadar Hücum - Halo (Halo 4: Forward Unto Dawn) izle

İlk Gösterim tarihi:Halo 4: Şafağa Kadar Hücum - Halo (Halo 4: Forward Unto Dawn) 4.9.2013 21:01 - 22:21 Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Halo 4: Şafağa Kadar Hücum - Halo (Halo 4: Forward Unto Dawn)

2012 - ABD Tür : Bilim Kurgu , Aksiyon , Fantastik , Gerilim , Macera , Romantik türündeki Halo 4: Şafağa Kadar Hücum - Halo (Halo 4: Forward Unto Dawn) filmin yönetmenliğini Stewart Hendler yapmaktadır.Film oyuncuları Anna Popplewell , Daniel Cudmore , Ayelet Zurer , Max Carver , Osric Chau oluşmaktadır.

2525'de insanoğlu uzayda kolonileşmeye başlamıştır. Bir grup askeri öğrenci insan isyancılara karşı savaşmak için eğitilmektedir. Bu öğrencilerden biri olan Thomas Laskey'in bir asker olarak yeteneklerinden ve savaşla ilgili görüşlerinden şüphe eder. Kendisiyle bir iç mücadele yaşarken, gezegen bilinmeyen bir uzaylı ırkı tarafından istila edilir. Saldırı esnasında sendeleyen Laskey ve ekip arkadaşları efsanevi SPARTAN-II süper askerlerinden biri olan John-117 tarafından kurtarılıyor. John, Laskey'e bir asker olarak sahip olduğu potansiyeli gerçekleştirmesini ve bir lider olarak insanlığın şimdiye kadar hiç karşılaşmadığı kadar tehlikeli olan bir düşmana karşı savaşmasını sağlamak zorundadır.

Daniel Cudmore Doğum Tarihi: 20 Ocak 1981Doğum Yeri: Squamish, British Columbia, Kanada Yaş:29 Boy: 2.01Daniel, annesi Sue ile doktor olan babası Richard'ın oğlu olarak 1981 yılında İngiltere'de doğmuştur. İki erkek kardeşi vardır.Daniel, Gannon Üniversitesi'ne gitmiş ve 2000-2002 yılları arasında futbol takımında oynamıştır. Daniel Cudmore önceki yıllarda Rugby Futbol Kulübünde forma giymiştir. Erkek kardeşi Jamie ise Kanada Rugby Dünya Kupası takımındadır.Daniel, New Moon filminde Felix karakterini fiziksel özellikleriyle oldukça başarılı bir şekilde oynamıştır.

Osric Chau Çinli bir aktördür . Diğer rolleri arasında Soğuk Kadro ve bir başrol Global TV yarı belgesel , Chau ile birlikte rol aldı David Carradine ve Daryl Hannah da "Lang Han" olarak Phillip Spink 'in Kung Fu Killer . Chau da önemli bir rol oynamıştır Nickelodeon dizisi "Asker" ve popüler oyun şirketi, için dublör çalışma yaptı Electronic Arts . Chau destekleyici bir rol hareket onun ilk uzun metrajlı filmi yaptı Roland Emmerich 'in, " 2.012 ". O ilk Çin filmi üzerinde çalışmaya devam etti, 2000 yeniden vurdu, "Kadınlar Ne İster", Asya izleyiciler için, "我知女人心". Ve 2011 yılında, o "in RZA ilk yönetmenlik denemesi bir parçasıydı Çin'de filme Iron Fist "ile adam. O daha iyi karakter olarak bilinen Kevin Tran CW gösteri Supernatural .

IMDB Puanı: 6.9/10 ( 12.421kişi oy verdi.)

Resimler

Halo 4: Şafağa Kadar Hücum - Halo (Halo 4: Forward Unto Dawn)  izle

 

Halo 4: Şafağa Kadar Hücum - Halo (Halo 4: Forward Unto Dawn) izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, halo 4 forward unto dawn izle, digiturk 2014 filmleri, halo 4 forward unto dawn konusu, halo 4 şafağa kadar hücum filmi izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.