TIKLA ARA

Happy Endings

Bir çift ayrıldığında yüzüğün kimde kalacağının bir önemi yok. Önemli olan arkadaşların kime kalacağı. Bu dizide çiftlerin ayrılığı her iki tarafın arkadaşlarını da zor durumda bırakacak ve herkesin kendi kararını sorgulamasına neden olacak.


Happy Endings Digiturk Dizimax Comedy  kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Happy Endings

Happy Endings

Gösterim tarihi: Happy Endings , 12 Nisan Cuma / 23:30 - 23:52 Digiturk Dizimax Comedy kanalın dan izleyebilirsiniz.

2009 ABD Polisiye, Dizi, Dram türündeki Happy Endings Dizisinin yönetmenliğini David Caspe yapmaktadır.Oyuncuları Eliza Coupe, Elisha Cuthbert, Zachary Knighton | See full cast and crew oluşmaktadır. 

Happy Endings, Konusu

Bir çift ayrıldığında yüzüğün kimde kalacağının bir önemi yok. Önemli olan arkadaşların kime kalacağı. Bu dizide çiftlerin ayrılığı her iki tarafın arkadaşlarını da zor durumda bırakacak ve herkesin kendi kararını sorgulamasına neden olacak. Zira her arkadaş çevresinin merkezinde olan biri vardır. Mükemmel çift olarak görülen Dave ve Alex'in ayrılmasıyla arkadaşlar taraf seçmek zorunda kalacak, özel günler pazarlık konusu yapılacaktır. Merkezleri ayrılmış olsa da uzun süredir beraber olan arkadaş grubu bir şekilde bu durumun üstesinden gelmenin yolunu bulma çabasına girecektir. "Arkadaşının eski sevgilisiyle çıkmak için ne kadar beklemek gerekir?" gibi herkesin kafasında olan soruları sormaktan çekinmeyen bir dizi Happy Endings.

Karakterler Hakkında Bilgi

Terkedilen damat Dave karakterinde Zachary Knightonı görüyoruz. En iyi Flashforwarddan hatırlarsınız. Kaçak gelinimiz Alex'i, 24ten bildiğimiz Elisha Cuthbert canlandırıyor. Bir süre Scrubsta rol alan Eliza Coupe, Alex'in kardeşi Jane olarak karşımızda. Onun matrak kocası Brad ise Damon Wayans Jr. tarafından canlandırılıyor. Sanatçı, New Girlün pilotunda kendini epey sevdiren Coach olarak aklınızda kalmış olabilir. Biliyorsunuz Happy Endings için diziden ayrılmıştı ve iyi ki öyle yapmış demeden edemeyeceğim. Şimdi de en favori iki karakterim:

Dizinin en sempatik karakterlerinden Penny (Casey Wilson) ve Max (Adam Pally)
Başlarda biraz itici gelse de sonradan alışıp çok sempatik bulmaya başladığım Penny'yi, Casey Wilson adlı süper tatlı bir bayan canlandırıyor. Saturday Night Liveden gözünüz ısırıyor olabilir. Eşcinsel karakter Max'e ise Adam Pally hayat veriyor.

Elisha Ann Cuthbert, 30 Kasım 1982'de Kanada'da dünyaya gelir. Henüz 7 yaşındayken modellik yapmaya başlar. 1997 yılında Dancing on the Moon ilk filmi olur. Çeşitli Kanada filmlerinde oynar. 2000 yılında Los Angeles'a taşınmasından kısa bir süre sonra, 24 adlı TV dizisinde 3 sezon boyunca rol alır. Hollywood film kariyeri 2003 yılında Old School ve Love Actually filmleriyle başlar. Sonraki filmleri The Girl Next Door (2004), House of Wax (bu filmde Paris Hilton ile birlikte rol alır), The Quiet (2006), Captivity, He Was a Quiet Man, My Sassy Girl (2007). Cuthbert, Weezer'ın Perfect Situation' ve Paris Hilton'un Nothing In This Word' adlı müzik videolarında rol alır.

Eliza Coupe
Amerika'nın New Hampshire bölgesinde doğan Eliza Coupe, Plymouth Regional lisesinden mezun olmuştur. 2003 yılında Fransya giderek William Shakespeare'in King Lear oyununda yer aldı.
Oyuncu koçu olan Randall Whittinghill ile Los Angeles'ta evlendi.

 Happy Endings izle

 

Happy Endings izle

 


 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk dizimax comedy, happy endings bölümleri, happy endings dizisi izle, happy endings oyuncuları, happy endings konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.