TIKLA ARA

Hart of Dixie

Dizinin konusu New York'ta kendine uygun bir iş bulamayan Dr. Zoe Hart'ın Alabama'da bir kasabaya taşındıktan sonraki hayatındaki değişikler olacak.


Hart of DixieDigiturk Dizimax Drama HD  kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Hart of Dixie

Hart of Dixie

Gösterim tarihi: Hart of Dixie , 17.04.2013 19:45 - 20:26 17.04.2013 19:45 - 20:26 17.04.2013 19:45 - 20:35 17.04.2013 23:45 - 00:36 Digiturk Drama HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

2011 ABD  Komedi,Dram türündeki Hart of Dixie Dizisinin yönetmenliğini Leila Gerstein yapmaktadır.Oyuncuları  Rachel Bilson, Jaime King, Cress Williams | See full cast and crew oluşmaktadır. 

Hart of Dixie, Konusu

Güzeller güzeli Rachel Bilsonın yeni dizisi Hart of Dixie Dizinin konusu New York'ta kendine uygun bir iş bulamayan Dr. Zoe Hart'ın Alabama'da bir kasabaya taşındıktan sonraki hayatındaki değişikler olacak. Güzeller Güzeli Rachel Bilson The O.C.de Summer rolüyle hayran olduğumuz (en azından benim için fazlasıyla öyle) Rachel Bilson, uzun bir aradan sonra ilk kez başrolde karşımıza çıkıyor.The O.C.'den sonra onu Jumper adlı filmde izlemiştik. Ardından Chuck ve How I Met Your Mother dizilerinde konuk oyuncu olarak yer almıştı.Şimdiyse CW'nin yeni dizisi Hart of Dixiede karşımıza çıkacak.
Karakterler

Pearl Harbor (2001) filmi olmuştur. İlk oynadığı film Bulletproof Monk (2003) olmuştur. Sin City (2005) filminden sonra daha fazla dikkat çekmiş ve başka filmlerle oyuncu olarak ortaya çıkmıştır.
Model ajan Michael Flutie tarafından mezuniyet defilesinde keşfettikten sonra profesyonel modelliğe başlamak için New York'a davet edildi.
1996 yılında yayınlanan bir röportajda, modellikte emekli olduktan sonra bir yazar ya da fotoğrafçı olmak gibi planları olduğunu öne sürdü. Şu anda Los Angeles'ta yaşamaktadır.

Jaime King İlk büyük rolü Pearl Harbor (2001) filmi olmuştur. İlk oynadığı film Bulletproof Monk (2003) olmuştur. Sin City (2005) filminden sonra daha fazla dikkat çekmiş ve başka filmlerle oyuncu olarak ortaya çıkmıştır.
Model ajan Michael Flutie tarafından mezuniyet defilesinde keşfettikten sonra profesyonel modelliğe başlamak için New York'a davet edildi.
1996 yılında yayınlanan bir röportajda, modellikte emekli olduktan sonra bir yazar ya da fotoğrafçı olmak gibi planları olduğunu öne sürdü. Şu anda Los Angeles'ta yaşamaktadır.

Stephen Wilson Bethel (24 Şubat 1984 doğumlu) Amerikalı aktör ve Amerikalı yazar Joyce Maynard oğludur. Bethel iyi CBS gündüz pembe dizi Genç ve Restless Ryder Callahan rolüyle tanınır o Wade Kinsella rolü görülebilir. Ayrıca CW en yeni online platformda web serisi aptal Hype yıldızı ve yaratıcısı CWD (CW Digital Studio)

Rachel Sarah Bilson (doğum 25 Ağustos 1981) Amerikan aktris.Yahudi asıllı bir aileden gelmektedir. İlk önemli rolünü 2003 yılında The O.C dizisinde Summer Roberts karakteriyle oynamıştır. İlk filmi The Last Kiss'i 2006 yılında çekmiştir.Bilson Los Angeles'ta doğmuştur. Rachel'ın anne ve babası Rachel 16 yaşındayken 1997 yılında uzun süren ilişkilerini boşanmayla noktalamışlardır. Babası tekrar evlenmiştir ve 2001 yılında kızkardeşi Hattie dünyaya gelmiştir. Rachel ve Kardeşi arasında 20 yaş fark vardır.

Daha iyi Scott Porter
olarak bilinen Matthew Scott Porter (Temmuz 14 1979 doğumlu), Amerikalı aktör ve NBC televizyon filmi Friday Night Lights Jason Sokak rolüyle tanınan zaman zaman şarkıcı. Onun karakteri pilot bölüm bir futbol oyunu sırasında yaralanan ve sakat oldu. Karakter David Edwards, bir lise futbolcu esinlenilmiştir.
Porter şarkısında albümü "gibi davran" sahip 2009 film Bandslam yılında Alyson Michalka ve Vanessa Hudgens ile eşleşmiş oldu. 2010 yılında, o CBS yasal draması The Good Wife Blake, bir hukuk firması araştırmacı, rolünü oynadı.

 Hart of Dixie
izle

 

Hart of Dixie
izle

 


 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk dizi izle, hart of dixie bölümleri, hart of dixie izle, hart of dixie oyuncuları, hart of dixie konusu,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.