TIKLA ARA

Hatfields & McCoys

1860'ların başı. Kuzey Amerika'nın doğusunda West Virginia ile Kentucky eyaletlerini birleştiren sınırın iki kıyısında iki aile...


Hatfields & McCoys filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Hatfields & McCoys

Hatfields & McCoys izle

Gösterim tarihi: Hatfields & McCoys ;  19.03.2013 21:00 - 22:35 Digiturk Moviemax Premier HD kanalından izleyebilirsiniz.

Hatfields & McCoys, Konusu

2012 - ABD  yapımı olan Dram , Romantik , Tarih türündeki Hatfields & McCoys filmin yönetmenliğini Kevin Reynolds yapıyor Oyuncuları Kevin Costner, Jena Malone, Matt Barr, Noah Taylor, Bill Paxton'den oluşuyor.

Konusu: Kevin Costner'ın rol aldığı bu etkiliyeci filmde çarpıcı bir western dizisnden esinlenilmiştir.1860'ların başı. Kuzey Amerika'nın doğusunda West Virginia ile Kentucky eyaletlerini birleştiren sınırın iki kıyısında iki aile... Amerikan İç Savaşı sırasında yan yana savaşırken, bir dizi incir çekirdeğini doldurmayacak olay sonucu yükselen nefret ve savaş havası, iki ailenin çatışmaya başlamasına ve iki tarafın da savaş sonuçu kayıplar vermesine neden olacakdır. 30 yıla yayılan bu kanlı hikayede domuz hırsızlığından, kelle başına konan ödüllere, iki ailenin çocukları arasındaki yasak aşklardan, akıl hastanesini boylamaya kadar her vukuat mevcut. 

Kevin Costner
üç saatlik bir Western filmi olan ' Dances With Wolves ' ile, ünlü bir şarkıcının korumasını canlandırdığı ' Bodyguard ' filmleriyle özellikle bayan seyircilerin vazgeçilmezleri arasına girmişti. Californiya'da dünyaya gelen aktör, ergenlik çağını spor ve filmlerle geçirmiş. Gelecekte bir sex sembolü haline dönüşecek olan Costner, işletme üzerine gördüğü eğitimini tamamladıktan sonra ' Rumpelstiltskin ' adlı filmin yerel çekimi için gerekli olan kadroya dahil olması ile birlikte sinema ile tanıştı. Sinemanın büyülü dünyasına kendini kaptıran aktör, oyuncu olmaya karar verdi.1982 yılında başladığı sinema kariyerinde çeşitli filmlerde irili ufaklı roller alan Costner, ilk çıkşını 1985 yapımı ' Silverado ' filmiyle gerçekleştirdi.

Jena Malone, (doğum 21 Kasım 1984) Amerikalı aktris ve müzisyendir. Genellikle bağımsız filmlerde tiyatroda oynadı. Sinema kariyerine Bastard Out of Carolina (1996) filmiyle başladı, ayrıca Contact (1997), Stepmom (1998), Donnie Darko (2001),Cold Mountain, Saved! (2004), and Into the Wild (2007) filmlerinde oynadı.

Hatfields & McCoys izle


Hatfields & McCoys izle

Fragman İzleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk sinema, hatfields mccoys izle, hatfields & mccoys filmi, hatfields & mccoys oyuncuları, hatfields - mccoys konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.