TIKLA ARA

Hayal Dünyası - Cool World

Eski polis Jack Deebs parmaklıklar arasında olduğu sırada kendisine çizgi bir Hayal Dünyası ve bu dünyada da dişi bir karakter olan Holli Would'u yaratır. Ancak


Hayal Dünyası - Cool World filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Hayal Dünyası - Cool World

Hayal Dünyası - Cool World

İlk Gösterim tarihi:Hayal Dünyası - Cool World  03.06.2013 15:35 - 17:12  Digiturk Moviemax Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Hayal Dünyası - Cool World

1992 - ABD Animasyon , Aksiyon , Fantastik , Gizem , Komedi türündeki Hayal Dünyası - Cool World filmin yönetmenliğini Ralph Bakshi yapmaktadır.Film Oyuncuları Brad Pitt , Kim Basinger , Gabriel Byrne oluşmaktadır.

Eski polis Jack Deebs parmaklıklar arasında olduğu sırada kendisine çizgi bir Hayal Dünyası ve bu dünyada da dişi bir karakter olan Holli Would'u yaratır. Ancak Holli kendisin canlandırması için ikna etmek üzere Jack'i Hayal Dünyası'na çeker ve böylece Jack kendi fantazilerinin esiri olur. Dikbaşlı bir dedektif Hayal Dünyası'ndaki diğer insan kanunlarla Jack'in peşindedir: İnsanların çizgi karakterlerle yakınlaşması yasaktır. Holli'nin Las Vegas'da insan biçimi almasıyla iki dünya arasında bir kovalamaca başlar. Animasyon ve canlı Aksiyon sahnelerinin birleşimiyle Hayal Dünyası sıcak bir macera.

William Bradley Pitt olan aktör, 18 Aralık 1963'de Amerika Birleşik Devletleri'nin Missouri eyaletindeki Springfield'da üç çocuklu bir ailenin en büyük çocuğu olarak dünyaya geldi. Pitt ailesi köken olarak İngilizdir.Missouri Üniversitesi'nin Gazetecilik bölümünden mezun olmasına kısa süre kala, uzun süredir aklında olan aktörlük kariyerini başlatmak için ailesine Pasadena'daki bir Güzel Sanatlar Akademisi'ne devam edeceğini söyleyerek Hollywood'a gitti. Bir süre çeşitli tanıtımlarda tavuk kostümü giyip, limuzin şoförlüğü gibi işler yaptıktan sonra Dallas ve Another World gibi dizilerde küçük roller kapmayı başardı.Sinemada ise şansı son derece yaver giden Pitt,şu anda dünyanın en ünlü aktörlerinden biri.Angelina Jolie ile bir kızları olan ünlü aktör yakında sade bir nikahla evlenmeyi düşünüyor.

Kimila Ann Basinger, ya da sinema dünyasındakı ismiyle Kim Basinger, 8 Aralık 1953 tarihinde A.B.D., Georgia, Athens'de dünyaya geldi. Babası Don Basinger, büyük bir orkestranın müzisyeni, annesi Ann ise aktris ve mankendir. İki erkek (Mick ve Skip) ve iki kız kardeşi (Ashley ve Barbara) vardır.Basinger 16 yaşına geldiğinde Athens Junior Miss Contest'de modellik yapmaya ve kısa zamanda 'Junior Miss Georgia' diye anılmaya başlandı. New York'a taşınan Basinger'in gerçek anlamda modellik kariyeri 'Eileen Ford' ile başladı.Mankenlik kariyerinde yüzü kısa zaman içinde ünlendi ve 70'li yılların pek çok dergisinde fotoğrafları yayınlandı. Çoğu zaman 'Breck kızı' olarak bilindi. 20 yaşında Top Model statüsü kazandı ve tarifesi günde bin dolara çıktı. Aynı zamanda oyunculuk dersleri de alıyordu.1976 yılında bazı TV dizilerinde rol aldı. Ardından 'Katie: Portrait of a Centerfold' televizyon filminde rol aldı (1978). Bu filmde aktris olmak isteyen ve bunun için Hollywood'a giden bir kadını canlandırmaktaydı. 1980'lerde sinema filmlerinde oynamaya başladı. James Bond dizisini dışarıdan takip eden ve Sean Connery'nin uzun bir aradan sonra bu rolü bir defalığına tekrar üstlendiği 'Never Say Never Again' filminde (1983) Bond Kızı oldu. Sinema oyunculuğu kariyeri kısa zamanda canlandı. 1989 yılındakı Batman filminde canlandırdığı karakterle daha fazla ünlenen Basinger, 1997 tarihli L.A. Confidential filmindeki rolü ile Akademi Ödülüne layik görüldü.

Gabriel Byrne Doğum Yeri ; Dublin, İrlanda (12.05.1950) John Boorman'ın Excalibur (1981) filminde ilk önemli rolünü oynamıştır. Babası;Annesi: hemşiredirler.University College, Dublin, İrlanda, (ispanyolca, arkeoloji)da eğitim görmüştür.29 yaşında aktörlüğe başladı, 37 yaşında ilk kez Amerika'ya gitmişti.Aktörlüğe başlamadan önce arkeolog, öğretmen, yarı zamanlı aşçıydı, aynı zamanda boğa güreşi yapıyordu.'Stigmata' filminde rahip, 'End of Days' filminde şeytan rolündeydi

IMDB Puanı: 4.5/10 ( 11835 kişi oy verdi.)

Resimler

Hayal Dünyası - Cool World izle

 

Hayal Dünyası - Cool World izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, hayal dünyası konusu, digiturk izle, cool world izle, hayal dünyası izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.