TIKLA ARA

Hayal İzcileri - Imagination Movers

Digiturk Disney Junior da yayınlanan bu grup çok eğlendiriyor.Enerjik ve neşeli şarkıları, her gün farklı ve heyecanlı hikâyeleri , esprileriyle “Hayal İzcileri” sizi bu yılki bölümlerinde beyin jimnastiğine davet ediyor.


 Hayal İzcileri - Imagination Movers Programını Digiturk Disney Junior kanalından  izleyebilirsiniz.

 Hayal İzcileri - Imagination Movers


 Hayal İzcileri - Imagination Movers

 Hayal İzcileri - Imagination Movers , Programını Digiturk Disney Junior kanalından izleyebilirsiniz.

 Hayal İzcileri - Imagination Movers,

 Digiturk Disney Junior da yayınlanan bu grup çok eğlendiriyor.Enerjik ve neşeli şarkıları, her gün farklı  ve heyecanlı hikâyeleri , esprileriyle “Hayal İzcileri” sizi bu yılki bölümlerinde beyin jimnastiğine davet ediyor. Hepsi çok tatlı ve neşeli olan kahramanları, yine sonsuz ilham kaynakları oluyor. Oturduğunuz yerde her türlü fikirleri Fikir Deposu’nda bulabilirsiniz. Çok çalışıyor ve yeni fikirler üretmekten hiç bıkmıyor. Bu arayışta, beyin takımımızın yolu bazen bir çiftliğe bazen de bir konser alanına gidebiliyorlar. Siz de onlara katılmak istermisiniz? Playhouse Disney’de bu eğlenceye katılmaya başlayabilrsiniz.

 Hayal İzcileri - Imagination Movers izle

 Hayal İzcileri - Imagination Movers izle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk çocuk programları, hayal izcileri karakterleri, hayal izcileri konusu, çizgi filim, hayal izcileri izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.