TIKLA ARA

Hayalet Avcıları - Ghostbusters

Tuhaf üç bilim adamı New York'daki bir üniversitede gizli çalışmalar yaptıkları rahat yerlerinden kovulmuşlardır. Yeni bir işe girişmişlerdir artık onlar Hayalet Avcıları'dır.


Hayalet Avcıları - Ghostbusters filmini Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Hayalet Avcıları - Ghostbusters

Hayalet Avcıları - Ghostbusters izle

İlk Gösterim tarihi: Hayalet Avcıları - Ghostbusters 28.04.2013 16:30 - 18:08  Digiturk  Moviemax Comedy HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Hayalet Avcıları - Ghostbusters Konusu

1984 - ABD Aile , Fantastik , Komedi ,türündeki Hayalet Avcıları - Ghostbusters  filmin yönetmenliğini  Ivan Reitman yapmaktadır. Oyuncular Sigourney Weaver , Bill Murray , Dan Aykroyd , Ernie Hudson , Harold Ramis oluşmaktadır.

Tuhaf üç bilim adamı New York'daki bir üniversitede gizli çalışmalar yaptıkları rahat yerlerinden kovulmuşlardır. Yeni bir işe girişmişlerdir artık onlar Hayalet Avcıları'dır. Eski bir itfaiye binasında sıkıntı veren hayaletleri, ruhları ve hortlakları kapana kıstırmak için 'Ghostbusters' adında bir dükkan açmışlardır. Şehirde tanımsız şeytani bir varlık ortaya çıkmıştır ve Hayalet Avcılarımız Büyük Elma'yı kurtarmakla görevlidirler.

Sigourney Weaver 8 Ekim 1949, New York.Babası Pat Weaver (NBC-TV yöneticisi), annesi Elizabeth Inglis (aktris), kardeşi Tarajan (adını bir Roma İmparatoru'ndan almış), amcası Doodles Weaver (aktör). Jim Simpson'la evli. Charlotte adında bir çocuğu var.
Eğitim: Stanford University ve Yale University mezunu.İlk Filmi: 1977'de Woody Allen'ın 'Annie Hall' adlı filminde 6 saniye göründü.Ödül: 1987'de 'Aliens'daki rolüyle Altın Küre ve Oscar'a aday oldu ve Saturn ödülünü kazandı. 1989'da 'Working Girl'le yardımcı kadın oyuncu ve 'Gorillas In The Mist'teki rolüyle en iyi kadın oyuncu dallarında Oscar'a aday oldu ve Altın Küre kazandı. 1990'da 'Working Girl'deki performansıyla BAFTA'ya aday oldu. 1998'de 'Snow White'la SAG'a ve Emmy'ye aday oldu, ayrıca 'The Ice Storm'la Golden satellete'a ve Altın Küre'ye aday oldu ve BAFTA ödülünü kazandı. Yine aynı yıl bu kez 'Alien : Resurrection'la Blockbuster Entertainment ve Saturn ödüllerine aday oldu. 2000'de ise 'Galaxy Quest'teki rolüyle Saturn ve Blockbuster Entertainment ödülüne ve 'A Map of the World'deki rolüyle Altın Küre ve Golden Satellite'a aday oldu.

William James
'Bill' Murray (21 Eylül,1950) Akademi Ödülüne aday gösterilmiş,Emmy ve Altın küre ödülüne layik görülmüş ABDli komedyen ve aktördür.Üniversiteden sonra Saturday Night Live kadrosuna kendisini dahil etmeyi başarmışdır.Bir süre sonra sinema filmlerindede görülmeye başladı,genelde komedi filmlerinde rol aldığı,ve Stripes, Groundhog Day, Caddyshack, Ghostbusters ,Rushmore gibi filmlerdede komedi içerikli rollerde karşımıza çıktı.Kendisi aynı zamanda ünlü Garfield karakterinin sinema uyarlamasında Garfieldi seslendirmişdir,Loat in Translation filmiyle Akademi ödülüne aday gösterildi ve bu sefer ciddi rollerdede iyi olduğunu kanıtladı.

Dan Aykroyd
Akademi Ödülü adayı ve Emmy Ödülü sahibi Kanadalı-ABD'li komedyen, oyuncu, yazar, ve müzisyen. 1983 yılında aktris Donna Dixon ile evlendi.

IMDB Puanı: 7.8/10 ( 157376 kişi oy verdi.)

Resimler

Hayalet Avcıları - Ghostbustersizle

 

Hayalet Avcıları - Ghostbusters izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filmleri, hayalet avcıları oyuncuları, hayalet avcıları konusu, ghostbusters filmi izle, hayalet avcıları izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.