TIKLA ARA

Hayat Güzeldir - La Vita è Bella - Life Is Beautiful

Guido ve karısının bir oğulları olur ve İtalya'yı Alman güçleri istila edene kadar birlikte mutluluk içinde yaşarlar.


Hayat Güzeldir - La Vita è Bella - Life Is Beautiful  filmini Digiturk  Moviemax Stars HD  kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Hayat Güzeldir - La Vita è Bella - Life Is Beautiful

Hayat Güzeldir - La Vita è Bella - Life Is Beautiful izle

İlk Gösterim tarihi:Hayat Güzeldir - La Vita è Bella - Life Is Beautiful    Digiturk  Moviemax Stars HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Hayat Güzeldir - La Vita è Bella - Life Is Beautiful

1997 - İtalya Tür : Dram , Komedi , Romantik türündedir.Hayat Güzeldir - La Vita è Bella - Life Is Beautiful filmin yönetmenliğini Roberto Benigni yapmaktadır.Film oyuncularını Roberto Benigni , Giorgio Cantarini , Nicoletta Braschi , Giustino Durano , Horst Buchholz oluşmaktadır. 

1930'ların İtalya'sında Guido adındaki tasasız, kaygısız bir Yahudi kitapçı yakın bir şehirdeki güzel kadına kur yapıp onunla evlenerek bir peri masalı başlatır. Guido ve karısının bir oğulları olur ve İtalya'yı Alman güçleri istila edene kadar birlikte mutluluk içinde yaşarlar. Ailesini bir arada tutabilmek ve oğlunun Yahudi toplama kamplarının dehşetinden elinden geldiğince uzak tutmak çabası ile Guida bu yıkımı bir oyun gibi gösterir. Bu oyunun kazanma ödülü ise bir tanktır...

Roberto Remigio Benigni (d. 27 Ekim 1952) Oscar ödüllü İtalyan sinema ve televizyon oyuncusu, yazar ve sinema yönetmeni.

Süreyya Güzel
Dokuz Eylül Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Oyunculuk Bölümü mezunu olan Süreyya Güzel, sanat yaşamına tiyatro ile başladı. Tiyatro Ayna, Düşün Sahnesi, Duru Tiyatro gibi topluluklarda yer alan sanatçı, tiyatro oyunlarının yanı sıra çeşitli sinema ve dizi filmlerde rol almakta ve Duru Tiyatro'daki oyunculuk atölyelerinde oyuncu koçluğu ve eğitmenlik yapmaktadır. Güzel, aynı zamanda reklam filmlerinde ve müzik kliplerinde de oynamaktadır.

IMDB Puanı: 9,6/10 ( 14589 oy verdi.)

Resimler

Hayat Güzeldir - La Vita è Bella - Life Is Beautiful izle

 

Hayat Güzeldir - La Vita è Bella - Life Is Beautiful izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, life is beautiful izle, digiturk 2014 filmleri, la vita è bella izle, hayat güzeldir izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.