TIKLA ARA

Hayatım Yalan filmini Digiturk'te izle

Hayatım Yalan filmini Digiturk'te izleyebilirsiniz.


Hayatım Yalan(Just Go With It) filmini Digiturk MoviemaxPremier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Hayatım Yalan(Just Go With It)

Hayatım Yalan(Just Go With It)

İlk Gösterim tarihi: Hayatım Yalan(Just Go With It) filmini 29 Ekim 2012 Pazartesi günü 21:00'de  Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

 

Hayatım Yalan(Just Go With It) Film Bilgileri, Konusu

2011 yılı ABD yapımı komedi türündeki Hayatım Yalan(Just Go With It) filmin yönetmenliğini Dennis Dugan yapıyor. Filmin oyuncuları Adam Sandler, Jennifer Aniston, Nicole Kidman'dan oluşuyor. Bir plastik cerrrahi uzmanı olan Danny, sıradışı yöntemlerle kadınları tavlamaya çalışmaktadır. Aslında bekar olan Dannyy, evili ve mutsuz olduğu yalanı ile kadınlarlar bir gecelik ilişkiler yaşamaktadır. Hayatının aşkı Palmer ile tanışması ile birlikte Palmer, one eski hayatını unutturmuştur. Fakat Palmer, Danny'nin eski günlerde cebinde kalan alyansını bulur. Danny ona daha önce evli olduğunu ve boşandığını söyler. Bu durumda yalanını destekleyecek eski bir eş bulmak zorundadır ve yardımına işyerindeki Katherine koşar.

 Resimler

Hayatım Yalan(Just Go With It) izle

 

Hayatım Yalan(Just Go With It) izle

 

 Fragman İzleDigiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

Digiturk izleme seçenekleriKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: hayatım yalan izle, digiturk komedi filmleri, digiturk paketleri, digiturk film paketi, digiturk komedi filmi izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.