TIKLA ARA

Hayatımdan Çıkar mısın? - Life without Dick

Colleen Gibson(Sarah Jessica Parker),Dick(Johnny Knoxville)'i gerçekten sevmektedir.Ancak bir falcının(Teri Garr),erkek arkadaşının onu aldattığına ikna etmesi üzerine bu ilişkiye bir son vermeye karar verir.


Hayatımdan Çıkar mısın? - Life without Dick  filmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Hayatımdan Çıkar mısın? - Life without Dick

Hayatımdan Çıkar mısın? - Life without Dick izle

İlk Gösterim tarihi:Hayatımdan Çıkar mısın? - Life without Dick 25.07.2013 22:45 - 00:16  Digiturk  Moviemax Comedy HD kanalında izleyebilirsiniz.

Hayatımdan Çıkar mısın? - Life without Dick

2001 - ABD Komedi , Romantik , Suç türündeki Hayatımdan Çıkar mısın? - Life without Dick filmin yönetmenliğini Bix Skahill yapmaktadır.Film oyuncuları Claudia Schiffer, Craig Ferguson, Harry Connick Jr, Johnny Knoxville, Teri Garr oluşmaktadır.

Colleen Gibson(Sarah Jessica Parker),Dick(Johnny Knoxville)'i gerçekten sevmektedir.Ancak bir falcının(Teri Garr),erkek arkadaşının onu aldattığına ikna etmesi üzerine bu ilişkiye bir son vermeye karar verir.Ama ne yazık ki onu tehdit etmek için kullandığı silah kazara ateş alır.Bu arada Colleen,kimseyi öldürmeyi beceremeyen kiralık katil Daniel(Harry Connick,Jr)ile çıkmaya başlar.Colleen Daniel'in aslında Dick'i öldürmek için kiralandığını öğrendiğinde Daniel de Dick'i Colleen'in öldürdüğünü keşfeder.İşin içine mafyanın da girmesiyle olaylar arap saçına döner.

Claudia Schiffer (d. 25 Ağustos 1970, Rheinberg, Batı Almanya), Alman model ve aktris. 17 yaşında modelliğe başlayan Schiffer, The New York Times, Rolling Stone, People dergilerinin kapağında yer almayı başarabilen ilk modeldir.

Craig Ferguson, ABD'li komedyen, talk show programcısı, oyuncu ve yazar,seslendirme sanatçısı.
İskoçyalı ve 1992 den beri USA da kariyerine burda tv showları ile üne kavuşmuştur. Asıl mesleği bateri çalmasıdır ve çeşitli gruplarda müzik yapmış olmasıdır. Halen The Late Late Show with Craig Ferguson programını CBS kanalında yapmaktadır.

Johnny Knoxville (gerçek ismi Philip John Clapp) 11 Mart 1971'de ABD'de Tennessee'nin Knoxville kasabasında doğdu. MTV dizisi Jackass'in yaratıcısı olarak ünlenen Amerikan komedyeni, aktör.

IMDB Puanı: 3/9 ( 1,328 kişi oy verdi.)

Resimler

Hayatımdan Çıkar mısın? - Life without Dick izle

 

Hayatımdan Çıkar mısın? - Life without Dick  izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, hayatımdan çıkar mısın? konusu, digiturk 2014 filmleri, life without dick izle, hayatımdan çıkar mısın? izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.