TIKLA ARA

Hazine Bekçileri - Treasure Buddies

Sevimli dostlar eski Mısır'da çılgın aksiyon dolu bir yolculuğa çıkarlar. Mısır'ın egzotik ortamında sevimli köpekler ve arkadaşları bir bebek deve Cammy..


Hazine Bekçileri - Treasure Buddies filmini Digiturk Moviemax Famili HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Hazine Bekçileri - Treasure Buddies

Hazine Bekçileri - Treasure Buddies izle

İlk Gösterim tarihi:Hazine Bekçileri - Treasure Buddies 1.8.2013 17:24 - 18:52 Digiturk Moviemax Famili HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Hazine Bekçileri - Treasure Buddies

2012, Kanada Aile, Çocuk, Komedi, Fantastik, Animasyon türündeki Hazine Bekçileri - Treasure Buddies filmin yönetmenliğini Robert Vince. yapmaktadır.Film oyuncuları Aaron Mendelsohn, Paul Tamasy, Kevin Dicicco, Anna Mcroberts ve Robert Vince oluşmaktadır.

Sevimli dostlar eski Mısır'da çılgın aksiyon dolu bir yolculuğa çıkarlar. Mısır'ın egzotik ortamında sevimli köpekler ve arkadaşları bir bebek deve Cammy, Babi adlı kurnaz bir maymunun yardımı ile bubi tuzaklarını antik bulmacaları zekaları ile çözerek gizemli bir kolyeyi bulmak için Mısır'ın kayıp mezarı bulmak adına maceraya atılırlar.Yılın en iyi çocuk filmlerinden birisi olan film, izleyenleri tarafından da oldukça büyük bir beğeni topluyor. Filmi seyredenler başdan sona kadar kahkaha tufanı yaşayacağınızı belirtiyor.

Robert Vince bir olan Kanadalı yönetmen, yapımcı, yazar ve senarist. O 80'lerin bu yana film yapım yer almıştır ve 2000 yılından bu yana film yönetmektedir. Vince gibi hayvanlar oynarken spor, özelliği filmlerde yönetmenlik konusunda uzmanlaşmış En değerli primat: MVP , Air Buddies serisi , ve Kestane: Central Park Kahraman . Ayrıca bu William Vince kardeşi.Vince Anahtar Pix Productions ve en iyi aile filmi "Air Bud" ve "Air Buddies" bayilikler arkasında yönetmen olarak bilinen CEO'su. Bazı yönetmenlerin çocuklar ve hayvanlarla filmler yapmaktan utangaç ise, Vince onun seçtiğiniz kariyer yaptı. "Air Bud: Yedinci Inning" MVP Fetch: Onun yönetmenlik kredi "Air Buddies" serisinin filmlerin tüm, "Santa Pups," "Santa Paws," "Kestane", "Spymate," "En değerli primat, MVP" şunlardır: En Dikey primat "ve" MXP:. Vince yönetmenlik kariyerine başladı önce En Xtreme primat ", o üretilen Keystone Eğlence, ortak yazar ve öncelikle Disney, Miramax ve Warner Bros ile işbirliği içinde, fazla 33 film yönetti koştu Vince iki oğlu vardır ve Malibu ve Vancouver onun iki ana ofisleri arasında yaptığı zaman böler.

Tucker Albrizzi (25 Şubat 2000 doğumlu) Amerikalı aktör, ses sanatçısı, komedyen ve çocuk aktör. O en iyi olarak onun şimdiki rol tanınıyor Tyler Duncan üzerinde Big Time Rush ve Jake üzerinde Good Luck Charlie . Gibi o da bu tür filmlerde yer aldı I Am Number Four , Nedime , Sicko ve Eğlence Adası: Alvin ve Sincaplar .Albrizzi doğdu ve büyüdü Palm Harbor, Florida 25 Şubat 2000, Claudine Andrews ve Keith Albrizzi ve Patrick Albrizzi ve kardeşi oğlu üzerinde.

IMDB Puanı: 4.2/10 ( 741 kişi oy verdi.)

Resimler

Hazine Bekçileri - Treasure Buddies izle

 

Hazine Bekçileri - Treasure Buddies izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax famili hd, treasure buddies izle, d-smart 2014 filmleri, hazine bekçileri konusu, hazine bekçileri izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.