TIKLA ARA

Hazır Yetişkin - Appropriate Adult

İngiliz seri katillerin hikayesi... Televizyon dizisi, Fred ve Rose West adını taşıyan seri katillerin adalet önüne gelme hikayesini gerçeklere sadık kalarak anlatıyor.


Hazır Yetişkin - Appropriate Adult filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Hazır Yetişkin - Appropriate Adult

Hazır Yetişkin - Appropriate Adult izle

İlk Gösterim tarihi:Hazır Yetişkin - Appropriate Adult  Digiturk 24.07.2013 16:40 - 18:50 Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Hazır Yetişkin - Appropriate Adult

2011 - İngiltere Dram türündeki Hazır Yetişkin - Appropriate Adult filmin yönetmenliğini Julian Jarroldyapmaktadır.Film oyuncuları Dominic West, Emily Watson oluşmaktadır.

İngiliz seri katillerin hikayesi... Televizyon dizisi, Fred ve Rose West adını taşıyan seri katillerin adalet önüne gelme hikayesini gerçeklere sadık kalarak anlatıyor.

Emily Watson, (d. 14 Ocak 1967, Londra), İngiliz oyuncu.Mimar bir babanın ve profesör bir annenin kızı olan Watson, çocukluğunda ailesiyle izlediği Shakespeare Kraliyet Topluluğu'nun sahnelediği Much Ado About Nothing adlı oyunda tiyatro ve sinemaya ilgi duymaya başladı. "Londra Drama Stüdyosu"'nda eğitim alan sanatçı, Bristol Üniversitesi'nden mezun oldu. Tiyatro oyunculuğuna başlayan Emily Watson, 1996 yılında sinemaya geçti. Tiyatroda olduğu gibi sinemada da başarılı bir oyunculuk sergileyen Watson, oyunculuğunda Judi Dench'i örnek aldığını belirtmiş, Hilary and Jackie filmindeki rolü ile ikinci kez "En İyi Kadın Oyuncu" dalında Oscar'a aday gösterildi. Yine bir oyuncu olan Jack Waters ile evlendi. Sinema alanındaki başarısına karşın tiyatrodan vazgeçmeyen oyuncu, seslendirme sanatçılığının yanı sıra, 2007 yılında Mood Indigo adlı filmin senaristliğini de yaptı.

Dominic Gerard Fe Batı (Ekim 1969 15 doğumlu) en iyi rolüyle bilinen bir İngiliz aktör Dedektif Jimmy Mc Nulty içinde HBO drama dizisi The Wire .West 1991 yılında yaptığı ilk yapılan kısa adı 3. Joes . Onun diğer ekran maçta dahil True Blue , Chicago ve Mona Lisa Gülüşü . Onun en önemli televizyon rolü olmuştur Baltimore polis dedektifi Jimmy McNulty HBO televizyon polis drama Tel . Batı karakterinin Amerikan aksanıyla doğruluğunu için övgüyle karşılandı. Onun ölçü sırasında Tel , Batı sezon 5 bölüm yönetmenliğini, " aldı ". Filmde, o tasvir ağır metal gitarist 2001 filmde Kirk Cuddy Rock Star . 2006 yılında Batı'da bir kroki bir aktör olarak bir konuk oyuncu yaptı Catherine Tate göster "yanında, Frankie Howerd izlenimci ". 2007 yılında oynadığı Spartan içinde politikacı Theron 300 ve bir dedektif Hannibal Rising 2010 yılında sonra ve Roma Genel olarak Centurion .

IMDB Puanı: 7/4 ( 1,097 kişi oy verdi.)

Resimler

Hazır Yetişkin - Appropriate Adult izle

 

Hazır Yetişkin - Appropriate Adult izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, appropriate adult izle, digiturk 2014 filmleri, hazır yetişkin konusu, hazır yetişkin izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.