TIKLA ARA

Hediye Operasyonu - Arthur Christmas

Christmas gecesi Kuzey Kutbundaki Noel Baba'nın en küçük oğlu acil bir görev için babasının araçlarından yardım alır ve macera başlar.


Hediye Operasyonu - Arthur Christmas filmini Digiturk 3D 399  kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Hediye Operasyonu - Arthur Christmas

Hediye Operasyonu - Arthur Christmas izle

İlk Gösterim tarihi:Babadan Oğula - The Place Beyond Pines 1 Aralık Pazar 09.55, 9 Aralık Pazartesi 17.20 ,10 Aralık Salı 06.10 ,19 Aralık Perşembe 15.30, 24 Aralık Salı 19.05 ,24 Aralık Salı 05.10 Digiturk  3D 399  kanalında izleyebilirsiniz.

Hediye Operasyonu - Arthur Christmas

2011 - ABD , İngiltere Tür : Animasyon , 3 Boyutlu , Fantastik türündedir.Hediye Operasyonu - Arthur Christmas filmin yönetmenliğini Barry Cook, Sarah Smith yapmaktadır.Film oyuncularını James McAvoy , Hugh Laurie , Bill Nighy , Jim Broadbent , Ashley Jensen oluşmaktadır. 

Christmas gecesi Kuzey Kutbundaki Noel Baba'nın en küçük oğlu acil bir görev için babasının araçlarından yardım alır ve macera başlar.Kim demiş milyonerler aşık olamaz diye? Arthur içki problemleri olan bir playboy, genellikle günübirlik aşklar yaşıyor. Ama gün geliyor bir kadına aşık oluyor ve sadece karizmayı çizdirmekle kalmıyor, serveti de elinden gitmeye başlıyor.

James McAvoy 2006 yılında The Last King of Scotland filmiyle BAFTA En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülüne aday gösterilmiş, aynı sene BAFTA Yükselen Yıldız Ödülü'nü kazanmıştır. Ertesi sene Kefaret filmiyle en iyi aktör dalında Altın Küre'ye aday olmayı başarmıştır.

James Hugh Calum Laurie
, iki kez Altın Küre ödülü kazanmış İngiliz aktör, komedyen ve yazar.İngiltere, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda ve Avrupa'nın bir bölümünde Stephen Fry ile birlikte rol aldıkları A Bit of Fry and Laurie adlı programla ünlüdür.

Bill Nighy
12 Aralık 1949 doğumlu.Altın Küre ve Bafta ödülü sahibi İngiliz oyuncu. Haziran 2004'de Akademi Ödüllerini 'ni dağıtan Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi'ne (Academy of Motion Picture Arts and Sciences) katılmak için davet almıştır.Annesi aktris Diana Quick olan 1984 doğumlu Mary Nighy isimli oyuncu bir kızı vardır.

Jim Broadbent 1999 yılında Topsy-Turvy filmiyle Venedik Film Festivali'nde En İyi Aktör'e verilen Volpi Kupasını (Volpi Cup) kazandı. 2001 yılında Iris Murdoch'ın yaşam öyküsüne dayanan Iris'te yazarın eşi John Bayley rolüyle En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Oscar'ını kazandı.

IMDB Puanı: 7,4/10 (98.613 oy verdi.)

Resimler

Hediye Operasyonu - Arthur Christmas izle

Hediye Operasyonu - Arthur Christmas izle

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk 3d filmleri, arthur christmas izle, digiturk 2014 filmleri, hediye operasyonu konusu, hediye operasyonu izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.