TIKLA ARA

Hiçliğin Ortası - Middle Of Nowhere

2012 Sundance Film Festivali'nin En İyi Yönetmen Ödülü'ne sahip olan Middle of Nowhere eşi hapse düşünce hayallerini ve kariyerini askıya alan geleceği parlak tıp öğrencisi Ruby'nin hikayesini anlatıyor.


Hiçliğin Ortası - Middle Of Nowhere filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Hiçliğin Ortası - Middle Of Nowhere

Hiçliğin Ortası - Middle Of Nowhere izle

İlk Gösterim tarihi:Hiçliğin Ortası - Middle Of Nowhere 23.9.2013 21:00 - 22:38 Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Hiçliğin Ortası - Middle Of Nowhere

2012, İtalya Drama , Hiçliğin Ortası - Middle Of Nowhere filmin yönetmenliğini Ava DuVernay yapmaktadır.Film oyuncuları Omari Hardwick , Sharon Lawrence , Lorraine Toussaint , David Oyelowo , Maya Gilbert oluşmaktadır. 

2012 Sundance Film Festivali'nin En İyi Yönetmen Ödülü'ne sahip olan Middle of Nowhere eşi hapse düşünce hayallerini ve kariyerini askıya alan geleceği parlak tıp öğrencisi Ruby'nin hikayesini anlatıyor. Birbirine aşık çift sekiz yıl sürecek bir hapis döneminin sona ermesini dört gözle beklerken, Ruby utanç ve ayrılıkla mimlenmiş bu süreçte zorluklarla mücadele etmek zorunda kalacaktır. Ancak tesadüfi bir karşılaşma ve sersemletici bir ihanetle, bu eşine sadık kadın, insanın kendini keşfetme yolculuğunda yeni ve şaşırtıcı yönlere gidilebileceğini öğreniyor.

Sharon Lawrence Tüm adı sharon elizabeth lawrence'dir. 29 HAZİRAN 1961 de Kuzey Carolina da doğmuştur. NORT CAROLİNA AT CHAPEL HİLL Üniversitesinden mezun olmuştur.

Lorraine Toussaint (4 Nisan 1960 doğumlu) bir Trinidad doğumlu Amerikalı aktris iyi Rene Jackson rolüyle tanınan Ömür Boyu drama dizisi Any Day Now (1998-2002).Toussaint doğdu Trinidad , ama taşındı Brooklyn 10 yaşındayken annesi ile.  O mezun Manhattan 's Sahne Sanatları Lisesi 1978 yılında.  Daha sonra katıldı Juilliard School 'olarak s tiyatro bölümü üyesi Grup 11 (1978-1.982),  1982 yılında onun sınıf arkadaşları dahil Megan Gallagher , Penny Johnson , Jack Kenny , ve Jack Stehlin .  Toussaint bir ile Juilliard mezun Lisans Güzel Sanatlar derecesi.

David Oyelowo Oyelowo doğdu Oxford , Oxfordshire , İngiltere için, Nijeryalı anne.
O ilk o çekti kime bir kız tarafından davet edildikten sonra bir gençlik tiyatro katıldı.  Daha sonra eğitimi tiyatro çalışmaları için bir düzeyde de Şehir ve Islington College o bir aktör haline gelmelidir önerdi ve hocası. A düzeyleri sonra Oyelowo bir sanat, bir yıl boyunca kayıtlı hazırlık kursuna bir yer ve burs kazanan önce, Müzik ve Sanat Drama Londra Akademisi (LAMDA),  1998 yılında üç yıllık eğitim bitirme.

IMDB Puanı: 7.2/10 ( 1203 kişi oy verdi.)

Resimler

Hiçliğin Ortası - Middle Of Nowhere izle

 

Hiçliğin Ortası - Middle Of Nowhere izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, middle of nowhere izle, digiturk 2014 filmleri, middle of nowhere konusu, hiçliğin ortası izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.