TIKLA ARA

Hırsız Kedi Pariste (A Cat in Paris)

Gündüzleri, annesi polis olan sahibi Zoé'nin yanında, geceleriyse Paris'in karanlık arka sokaklarında meşhur hırsız Nico'yla iş başındadır.


Hırsız Kedi Pariste (A Cat in Paris) filmini Digiturk Moviemax Festival kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Hırsız Kedi Pariste (A Cat in Paris)

	

Hırsız Kedi Pariste (A Cat in Paris)

Gösterim tarihi: Hırsız Kedi Pariste (A Cat in Paris) ,31 Ocak 2013 Perşembe 18.25 Digiturk Moviemax Festival kanalından  izleyebilirsiniz.

Hırsız Kedi Pariste (A Cat in Paris), Konusu

2010, Fransa yapımı olan  Animasyon, Macera, Suç, Dram türündeki Hırsız Kedi Pariste (A Cat in Paris)  filmin yönetmenliğini Alain Gagnol, Jean-Loup Felicioli yapıyor.

Konusu: Filmin kahramanı, ikili bir hayat sürdüren hırsız bir kedi adı Dino bir o kadarda tatlı ve zeki olan kedimiz sahibi ile birlikte yaşamakda. Gündüzleri, annesi polis olan sahibi Zoé’nin yanında, geceleriyse Paris’in karanlık arka sokaklarında meşhur hırsız Nico’yla iş başındadır. Fakat Dino’nun birbirinden apayrı bu iki dünyası bir gün kesişecektir. Sahibi Zoé bir gece Dino’yla birlikte dışarı çıkmaya karar verince tehlikeli kabadayı Victor Costa’yla karşılaşırlar olay bundan sonra başlar. Paris çatılarında amansız bir koşuşturma başlayacak.Kara filmlerden esinlenen bu hareketli filmin ilk gösterimi Berlin Film Festivali’nde yapıldı.

DINO Başrol oyuncusu sevimli ve hırsız kedi.Bu hayvanın kendisiyle hemfikir olmayanlara pençesini geçirmek gibi bir huyu var.

ZOE hırsız kedinin iş arkadaşı Azılı bir mafya babası olan Victor Costa tarafındann katledilen babasının tarik ölümünden bu yana içine kapandı. Sadece ona sokularak kucağına yatan kedisi onu teskin edebiliyor.

NICO Akıl almaz bir şekilde esnek ve çevik bir hırsız. Hiç silah kullanmıyor.Dino arasında büyük bir bağ var. Zoe ile yolları kesişince bambaşka birine dönüşüyor.

 JEANNE Zoe'nin sevimli mi sevimli hamarat annesi... Kocası öldüğünden beri Zoe ile birlikte yaşıyor ve geceleri rüyasında kocasını öldüren gangsteri görüyor.

 Hırsız Kedi Pariste (A Cat in Paris) izle

 

Hırsız Kedi Pariste (A Cat in Paris) izle

 

Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk izle, hırsız kedi pariste izle, çocuk kanali, a cat in paris, anime film izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.