TIKLA ARA

Hız Çetesi - Biker Boyz

Gündüzleri yasalara bağlı birer vatandaş, geceleri ise bisiklet çılgını olan halk eskiden kalma batılı bir alışkanlığı milenyum için yeniden icat etmişlerdir.


Hız Çetesi - Biker Boyz filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Hız Çetesi - Biker Boyz

Hız Çetesi - Biker Boyz izle

İlk Gösterim tarihi:Hız Çetesi - Biker Boyz 15.05.2013 23:36 - 01:22  Digiturk  Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Hız Çetesi - Biker Boyz Konusu

2003 - ABD Aksiyon , Dram , Macera türündeki Hız Çetesi - Biker Boyz filmin yönetmenliğini Reggie Rock Bythewood yapmaktadır.Oyuncuları Djimon Hounsou , Laurence Fishburne , Meagan Good , Dante Basco , Salli Richardson oluşmaktadır.

Gündüzleri yasalara bağlı birer vatandaş, geceleri ise bisiklet çılgını olan halk eskiden kalma batılı bir alışkanlığı milenyum için yeniden icat etmişlerdir. Smoke Galloway rolündeki Laurence Fishburne King of Cali olarak ünlenmeyi istemektedir, bu sırada karşısına Kid (Derek luke) adında sokakları hızıyla yakıp kavuran yeni bir rakip çıkar Şehirde takılan bir motor çetesinin başı ile onun oğlu arasındaki ilişkiyi anlatıyor... Onlar gündüz işte gece motorun başında. Geceleri kent sokaklarında rüzgar estiriyorlar. Motorlu çetenin başı ile oğlu arasındaki rekabeti anlatan bir aksiyon filmi..

Derek Luke (24 Nisan 1974 doğumlu) bir Amerikan aktör. O, 2002 filmi Antwone Fisher, yönetmen ve yapımcı Denzel Washington.Luke tarafından Jersey City, New Jersey, Marjorie Dixon, bir piyanist oğlu olarak doğdu ve Maurice Luke onun büyük ekran ilk performans için Independent Spirit Ödülü kazandı eski bir aktör. Babası Georgetown dan, Guyana.He Linden Lisesi'nde birinci sınıf katıldı ve 1993 yılında Snyder Lisesi'nden mezun oldu.

Laurence Fishburne (d. 30 Temmuz 1961, Augusta, Georgia, ABD), Amerikalı Altın Küre ve Emmy ödüllü film yapımcısı, yönetmen ve aktör. Fishburne Matrix (film) serilerinde Morpheus rolüyle de bilinir.

Djimon Hounsou 24 Nisan 1964 senesinde Batı Afrika'da, Benin'in Cotonou köyünde doğdu. 13 yaşındayken ailesi onu Paris'teki abisinin yanına okula gitmek üzere gönderdi. Ama Hounsou, okulu pek sevmedi ve çalışmak üzere okuldan ayrıldı. Çok uzun bir süre iş bulamayan Djimon, bir yıla yakın bir süre Paris'in sokaklarında yaşadı, köprülerin altında uyudu, yemek bulabilmek için çöp kutularını karıştırdı, meşhur Pompidou Meydanı'nın süslü çeşmelerinde yıkandı ve tabii para için dilendi.

Meagan Good Monique (d. 8 Ağustos 1981), ABD'li film ve televizyon oyuncusu, ve arada sırada film yapımcısıdır. Dört yaşında kariyerine başlayarak, Good sayısız reklam, televizyon şovları, filmler, ve müzik videos.Meagan ortaya çıkmıştır Panorama City, California Tyra Doyle (onun gençlere içine iyi menajeri olarak çalıştı doğdu) ve Leon İyi bir LAPD polis memuru.İyi göre, Anneannesi bir "Yahudi ve Afrika, böylece Creole olarak düşünülebilir sanırım. Annemin babası Cherokee ve başka bir şeydi. Babam annesinin Porto Riko ve Afrika kökenli Amerikalı, ve babası Barbados değildi. "İyi Kanyon Ülke (şimdi Santa Clarita olarak da bilinir), onu üç kardeşi ile birlikte Kaliforniya'da büyüdü [. O yaş civarında oyunculuk kariyerine başladı dört veya beş.Kariyerinin erken dönemlerinde, iyi bir televizyon ekstra olarak işi başlayan Doogie Howser, MD ve Amen.Öyleydi gibi gösteriyor on üç, iyi ilk film 1995 hit Cuma rol aldı.İyi ilk Kasi Lemmons 'eleştirel ödül 1997 filmi Eve's Bayou, Good iki ödülü adaylığı kazandı içinde sorunlu teen Cisely Baptiste olarak onun performansı tanıma kazanmaya başladı , ilk NAACP Image Ödülü adaylığı dahil olmak üzere.

IMDB Puanı: 4.2/10 ( 8234 kişi oy verdi.)

Resimler

Hız Çetesi - Biker Boyz izle

 

Hız Çetesi - Biker Boyz izle

 



Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve Eğlence



Kategori: 

Konular: hız çetesi izle, biker boyz konusu, moviemax stars hd, biker boyz izle, digiturk filmleri,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.