TIKLA ARA

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw

Yıllarca birbirlerini yenmeye çalışan Shaw ve Hobbs, insanlığı tehklikeye sokan bir güce karşı birlikte hareket etmesini anlatır.


Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw izle

2019 - ABD, Aksiyon türündeki Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw(Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw) filminin yönetmenliğini David Leitch yapıyor. Oyuncuları Dwayne Johnson, Jason Statham, Idris Elba, Ryan Reynolds'dan oluşmaktadır.

Hızlı ve Öfkeli serisinin spin-off filmi olan Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw, insanlığı tehlikeye sokan bir güce karşı birlikte hareket etmek zorunda kalan Hobbs ve Shaw’un hikayesini konu ediyor.Amerika’nın Diplomatik Güvenlik Hizmetlerinin sadık bir ajanı olan Luke Hobbs ile eski bir İngiliz askeri elit ajanı olan Deckard Shaw, yıllar boyu birbirlerini yenmeye çalışsalar da bu kez birlikte hareket etmek zorundadır. İnsanlık, büyük bir biyolojik tehdit ile karşı karşıyadır. Siber genetik ile güçlendirilmiş anarşist Brixton, insanlığın değişmesine neden olabilecek olan biyolojik virüsü ele geçirir. Dünyayı tehlikeye sokan Brixton'ı yenmek zorunda olan iri kıyım kanun adamı Hobbs ile kanunları hiçe sayan Shaw’un güçlerini birleştirip, birlikte mücadele etmekten başka çaresi yoktur.

Resimler

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw izle

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw izle

Fragman İzleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: bein movies premiere, hızlı ve öfkeli: hobbs ve shaw, hızlı ve öfkeli: hobbs ve shaw konusu, hızlı ve öfkeli: hobbs ve shaw izle, hızlı ve öfkeli: hobbs ve shaw fragmanı,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.