TIKLA ARA

Hoşçakal - Goodbye

Cannes Film Festivali'nden Belirli Bir Bakış bölümünde gösterilmiş etkileyici bir İran filmi.


Hoşçakal - Goodbye filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Hoşçakal - Goodbye

Hoşçakal - Goodbye izle

İlk Gösterim tarihi:Hoşçakal - Goodbye Digiturk  Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Hoşçakal - Goodbye  Konusu

2011 - iran Dram türündeki Hoşçakal - Goodbye filmin yönetmenliğini Mohammad Rasoulof yapıyor.Film oyuncuları Leyla Zareh, Shahab Hosseini oluşmaktadır.

Cafer Panahi ile birlikte devlete karşı işlediği suçlar nedeniyle hapis cezasına çarptırılan yönetmen Mohammad Rasoulof'un başından geçenlere benzeyen hikaye, İran'dan kaçmaya çalışan genç bir avukat kadının mücadelesini anlatıyor. Cannes Film Festivali'nden Belirli Bir Bakış bölümünde gösterilmiş etkileyici bir İran filmi...

Shahab Hosseini (Farsça Tahran'da Şubat 1973 4 doğumlu) bir İran actor.Shahab Hosseini Mirdamad, Tahran'da 4 Şubat 1973 tarihinde doğdu. Tahran Üniversitesi'nde bir psikoloji öğrencisi bir kez, o Kanada'ya göç etmek bıraktı. Bunun yerine, İran'da bir radyo ev sahibi olarak sona erdi. Bu gençlik izleyici ve birkaç TV dizisinde bazı küçük rolleri için bir TV programı ev sahipliği izledi. Onun oyunculuk kariyerine "Bu Kadın Speak Not" ve "Rüzgar bir Mum" gibi filmlerde onun performansı ile çıkardı. Haziran 2011'de, o bir mola olurdu ama 2013 yılında sinemaya döneceğini açıkladı.

MDB Puanı: 6.2/10 ( 75 kişi oy verdi.)

Resimler

Hoşçakal - Goodbye izle

 

Hoşçakal - Goodbye izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, goodbye izle, digiturk izle, hoşçakal konusu, hoşçakal izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.