TIKLA ARA

House of Anubis (Anubis Evi)

Nina, Anubis House'taki ikinci yılında okula geri döndüğü için çok daha mutluydu,ne de olsa ona artık her yer çok sıradan görünüyordu.


House of Anubis dizisini Digiturk çocuk kanalları, Nickelodeon'dan izleyebilirsiniz.

House of Anubis (Anubis Evi)

	

Criminal Minds

House of Anubis (Anubis Evi), Konusu

2011 ABD, İngiltere ve Hollanda yapımı olan  Suç, Dram, Gerilim, türündeki House of Anubis(Anubis Evi)    Dizi yönetmenliğini Hans Bourlon ve Gert Verhulst yapıyor. Dizi oyuncuları Nathalia Ramos Brad Kavanagh Jade Ramsey Ana Mulvoy Ten Bobby Lockwood Tasie Dhanraj Eugene Simon Alex Sawyer Klariza Clayton Burkely Duffield'den oluşuyor.

Konusu: Nina, Anubis House'taki ikinci yılında okula geri döndüğü için çok daha mutluydu, ne de olsa ona artık her yer çok sıradan görünüyordu. Fakat çok geçmeden bu yıl bir öncekine göre çok daha tehlikeli bir dönem geçirecekleri ortaya çıktı.

Geçmişten gelen güçler okulu etkisi altına alırken Nina ve arkadaşlarının okullarının altında yatan yeni sırrı keşfetmeleri için bir dizi tehlikeli görevi başarıyla yerine getirip cesaretlerini ve sadakatlerini kanıtlamaları gerekiyor. House of Anubisin yeni bölümleri tüylerinizi ürpertecek olaylara sahne olacak.

 

House of Anubis izle

 

House of Anubis izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk, house of anubis izle, çocuk kanalı, anubis evi izle, nickelodeon kanalı,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.