TIKLA ARA

House of Cards

90'lı yıllarda, politikacı yazar Michael Dobbs tarafından yazılan aynı adlı kitaptan esinlenen ve BBC'ye mini dizi olarak uyarlanan House of Cards, şimdi Amerikalı yapımcılar tarafından bir kez daha, üstelik muhteşem bir kadro eşliğinde televizyona aktarıldı.


House of Cards Digiturk Dizimax Drama HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

House of Cards

Nashville 

Gösterim tarihi: House of Cards Digiturk Drama HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

2013 - ABD Dram , Drama türündeki House of Cards Dizisinin yönetmenliğini David Fincher, Joel Schumacher, James Foley, Carl Franklin, Charles McDougall  yapmaktadır.Oyuncuları Kevin Spacey , Kate Mara , Robin Wright , Sandrine Holt , Kristen Connolly oluşmaktadır. 

90'lı yıllarda, politikacı yazar Michael Dobbs tarafından yazılan aynı adlı kitaptan esinlenen ve BBC'ye mini dizi olarak uyarlanan House of Cards, şimdi Amerikalı yapımcılar tarafından bir kez daha, üstelik muhteşem bir kadro eşliğinde televizyona aktarıldı. Son yıllarda The Curious Case of Benjamin Button ve Social Network filmleriyle ses getiren David Fincher tarafından yapımcılığı ve yönetmenliği üstlenen dizinin başrollerinde, Fincher'ın filmlerinde de rol alan iki ünlü yıldız yer alıyor. Seven filminde birlikte çalıştığı Kevin Spacey ve The Girl with the Dragon Tattoo filminde rol alan Robin Wright. House of Cards Washington'da hırslı bir politikacının zirveye tırmanışını anlatıyor. Kevin Spacey tarafından canlandırılan Francis Underwood yıllarını Beyaz Saray koridorlarında geçirdikten sonra, artık başkanlık seçimlerine adaylığını koyması gerektiğini düşünüyor. Ne de olsa bunca zaman o koridorlarda gördüğü tüm üst düzey bürokratlar ile ilgili her türlü bilgiye sahip. Kimi hangi dosyayla tehdit edeceğini biliyor. Bu gözü kara politikacının Robin Wright tarafından canlandırılan eşi Claire'in de ondan aşağı kalır yanı yok. Francis Underwood'un başkanlık koltuğuna ilerlemek için adeta iskambil kağıtlarından bir ev gibi itinayla inşa ettiği stratejisini ilgiyle takip edeceksiniz.

Oyuncular ve karakterler

Kevin Spacey ABD Temsilcisi olarak Francis "Frank" J. Underwood , kurgusal okul (güçlü gerçek hayatta okul benzemeye yapılır "Sentinel" mezunu Kalesi ve askeri bir üniversite) Harvard Hukuk Fakültesi , bir Demokrat gelen Güney Carolina 'nin 5. kongre ilçe ve House Çoğunluk Kamçı . Sık sık tatili dördüncü duvar izleyiciye doğrudan konuşmak için. Onun adı Sağ Sayın türetilmiştir Francis Urquhart MP, BBC sürümü ve yeni sürümü kahramanı Kartları Evi .
Robin Wright Claire Underwood, Francis 'eş olarak. O Temiz Su Girişimi, bir çalışan kar amacı gütmeyen sık sık Frank siyasi entrikacı kadar karışık olur.
Kate Mara Zoe Barnes, bir muhabir olarak Washington Herald (daha sonra Slugline ). Bir mola için umutsuz, o içeriden bilgi için Frank ile bir anlaşma yapar.
Corey Stoll ABD Temsilcisi Peter Russo, bir olarak Demokrat gelen Pennsylvania 'in 1. kongre ilçe . Underwood onun alkol ve uyuşturucu bağımlılığı ortaya çıkarmak için tehdit sonra Russo Underwood sadık olur.
Michael Kelly Doug Stamper
, Personel, suç ortağı ve sırdaşı Underwood Baş gibi.
Sakina Jaffrey Linda Vasquez, Başkan'ın yeni atanan olarak Kurmay Beyaz Saray Baş .
Kristen Connolly Christina Gallagher, Peter Russo ile gizli bir ilişki dahil bir inatçı kongre çalışanı olarak.
Constance Zimmer Janine Skorsky, bir muhabir olarak Washington Herald (daha sonra Slugline Zoe başarısının şüpheli olur).
Sebastian Arcelus Lucas Goodwin, bir editör olarak Washington Herald .
Sandrine Holt Gillian Cole, bir taban örgütünün lideri olarak gelişmekte olan ülkelere temiz su sağladığı Dünya Evet çağırdı. Temiz Su Girişimi sayesinde, o Frank ve Claire çıkarlarını uğraşıyor.
Michael Gill Garrett Walker
, olarak Cumhurbaşkanı ve eski Senatör gelen California . O giderek dayanır ve Underwood güvenir.
Dan Ziskie Jim Matthews
, olarak Başkan Yardımcısı ve eski Pennsylvania Valisi .
Ben Daniels Adam Galloway,
New York, Claire'in sevgilisi yaşayan bir fotoğrafçı olarak.
Edward Meechum
'a, bir üyesi olarak Nathan Darrow ABD Capitol Polis ve Underwood koruması ve sürücü.
Mahershala Ali Remy Danton gibi, daha önce Underwood için çalışmış olan, bir doğal gaz şirketi için bir lobici olarak çalışıyor.
Reg E. Cathey Freddy gibi, Freddy BBQ sahibi, Underwood tarafından uğrak bir eatery.
Jayne Atkinson olarak Dışişleri Bakanı Catherine Durant ve eski Senatör gelen Missouri .
Kevin Kilner Michael Kern, Dışişleri Bakanı olarak görev için Cumhurbaşkanı orijinal seçenek olarak.
Boris McGiver Tom Hammerschmidt, için yazı işleri müdürü olarak Washington Herald .
Lance E. Nichols Gen Clancy, belediye başkanı olarak Gaffney, Güney Carolina .
Rachel Posner, Doug Stamper tarafından Underwood planları içine sürüklenen eski bir fahişe olarak Rachel Brosnahan.
Gerald McRaney Raymond Tusk, bir nükleer enerji şirketi çalışan zengin bir işadamı olarak.
Al Sapienza Marty Spinella, bir birlik lobici olarak.

Kate Mara 27 Şubat 1983 New York doğumludur. Bir çok filmde rol almasına rağmen istenen başarıyı yakalayamaıştır. Sadece Tetikçi filminde rolüyle göz önünde olmuştur.Sanatçının henüz kazandığı veya aday gösterildiği ödül bulunmuyor.

Robin Gayle Wright, Sean Penn'le evliliği döneminde Robin Wright Penn adıyla bilinen ABD'li aktris.1984-88 yılları arasında Santa Barbara dizisinde Kelly Capwell rolüyle sinema dünyasına adını duyurdu.Büyük çıkışını Rob Reiner imzalı kült film The Princess Bridela yapan Wright, bu filmden itibaren sinemanın en başarılı oyuncularından biri oldu. Altın Küre ve SAG olmak üzere ilk iki adaylığını, 1994 yılında, Robert Zemeckis imzalı Forrest Gump filmiyle aldı. Bu filmde Forrest'ın sevdiği kız olan Jenny rolünde beğeni topladı.

House of Cards izle

 

House of Cards izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: dizimax drama hd, house of cards konusu, digiturk izle, house of cards bölümleri, house of cards izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.