TIKLA ARA

Huose M.D. Büyük Finali Digiturk Dizimax HD'de

Huose M.D. Büyük Finali Digiturk Dizimax HD'de 20 Haziran Pazartesi 20:00'da


Huose M.D. Büyük Final 4 Haziran Pazartesi saat 20:00'da Dizimax HD'de

Fenomen bir dizinin daha sonuna geldik, 2004 den bu yana beğeniyle izlenen  Hause M.D. son bölümünü yayınlamaya hazırlanıyor.DİZİMAX HD'de final bölümü yayınlanacak dizinin tutkunları ve Fox başkanı Kevin Reilly uzun yıllardır yayınlanan dizinin bitmesini istemese de yapımcıları David Shore ve Katie Jacobs 'un kararlarına saygı duyuyorlar. Final bölümüyle birlikte 117 bölüm izlenmiş olacak dizinin sonunda neler olacağı merak konusu oldu, herkesin merakla beklediği son bölümde değişik alternatifler düşünülüyor. Dizinin final bölümünde eski yüzleri görecek miyiz? Cuddy dönüyor mu? Wilson, kanseri yenebilecek mi? Herkes ölüyor mu? Yapımcı Shore; Lisa Edelstein, House M.D.'nin final bölümünde gözükmeyecek. Böyle bir beklentisi olanlar için üzgünüm; fakat House için bambaşka bir son planlıyoruz. Eminim onu da beğeneceksiniz. Bence herkes memnun kalacak, çünkü hiç tahmin ettiğiniz gibi değil. Tv line'da açıklama yaptı.
Magazin ve dizi yazarlarının da House birçok alternatif sonları var, Cuddy geri dönsün bu düşüncelerden biri ne kadar Lisa Edelstein'ın rolüne geri dönme ihtimalinin olmadığını belirtse de birçok seyirci Cuddy'le bir arada bir son belerdik. House M.D'nin finaliyle ilgili farklı sonlarda var; ekip bir araya gelsin, Hause'un bu üç asistanıyla dalga geçtiği sahneler olsun, Wilson'la bir araya gelsinler ve çoğu kişi yazarlar gibi mutlu son beklememekte.
2 saat soluksuz izleyeceğimiz büyük finalde ki gerçekler ise , Swan Song adlı ilk bölümü, dizinin geçmiş sekiz sezonuna bir bakış niteliğinde olacak. Kadroda birçok sürprizler bulunacak. Dizinin hayranlarının daha çok ilgisini çekecek olan Everybody Dies adlı ikinci bölümde ise House, konuk oyuncu James LeGros'un canlandıracağı uyuşturucu bağımlısı bir hastayı tedavi etmeye çalışacak, Everybody Dies gibi herkes ölür' anlamına gelen bir bölüm adı, finalde herkesin öleceğini düşündürüyor. Jennifer MorrisonDizide altı sezon boyunca Dr. Cameron karakterini canlandıran ve bu sene Once Upon a Time'da izlediğimiz oyuncu, büyük final için diziye geri dönüyor. Thirteen olarak tanıdığımız güzeller güzeli Olivia Wilde'ı da finalde görecek olmamız sevindirici haberlerden bir kaçı.
House M.D. sıra dışı öyküsü başarılı oyuncularıyla uzun bir süre hafızalardan silinmeyeceğinden eminiz.

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: house md, digiturk house md, house md final bölümü, digiturk dizimax hd, dizimax dizileri,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.