TIKLA ARA

İçimdeki Hayalet - On the Inside

Allen kız arkadaşına tecavüz eden adamı öldürdüğü için akli dengesi yerinde olmayan suçluların bulunduğu bir akıl hastanesine kapatılır.


İçimdeki Hayalet - On the Inside  filmini Digiturk Moviemax  Premier HD kanalından izleyebilirsiniz.

İçimdeki Hayalet - On the Inside

İçimdeki Hayalet - On the Inside izle

İlk Gösterim tarihi: İçimdeki Hayalet - On the Inside  filmini 04.04.2013 13:40 - 15:05 Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

İçimdeki Hayalet - On the Inside  , Konusu

2011 - ABD  Dram , Gerilim , Suç türündeki İçimdeki Hayalet - On the Inside filmin yönetmenliğini D.w. Brown yapmaktadır.Oyuncuları  Nick Stahl, Haley Webb, Shohreh Aghdashloo, Pruitt Taylor Vince, Dash Mihok oluşmaktadır.

Allen kız arkadaşına tecavüz eden adamı öldürdüğü için akli dengesi yerinde olmayan suçluların bulunduğu bir akıl hastanesine kapatılır. Allen kapatıldığı hastanede yaşam mücadelesi verirken birde kafasında çıkan seslerle mücadele eder ve sesleri susturmaya çalışır.

Haley Webb 2001 de halen virginia dan san diegoya ailesi ile birlikte taşındı.burada la costa canyon lisesine yazıldı.eğitimine devam ederken tiyatro bölümünden bir kaç ödül kazandı.2003 yılında bir yarışma programında hem oyunculuk hemde dans dalında iki ödülü birden kazanınca gary shaffer(yönetmen) ın dikkatini çekmeye başladı.daha sonra bu yönetmenin yardımıyla los angeles a taşınan haley burada usta isimlerle çalışmaya başlayıp bu yolda ilk adımlarını attı...

Şöhre Ağdaşlu (d. 11 Mayıs 1952) bir Fars-Amerikan aktristir. Oyuncu 2009 yılında kısa dizi/film dalında en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülünü alma başarısını göstermiştir.
İran'daki tiyatro ve sinema kariyerinden sonra, Ağdaşlu 1979 yılındaki İran Devrimi döneminde İngiltere'ye taşınmış ve sonradan ABD vatandaşı olmuştur. Yıllarca televizyon ve sinemada birçok yapımda yer alan aktris House of Sand and Fog (2003) filmindeki performansıyla bazı ödüller kazanmış ve Akademinin en iyi yardımcı oyuncu ödülüne aday gösterilmiştir. Televizyon ve sinema yapımlarında oynamaya devam eden oyuncu 2008 yapımı House of Saddam dizisi ile Dizi/film dalında Emmy Ödülü'ne layık görülmüştür..

Dash Mihok New York Manhattan'ın Greenwich Village bölümünde Mayıs, 1974 24th, velilere New York'ta sahneye bağları olan ve doğdu modaya uygun bir sanatçı binada büyüdü. Fen Lisesi de dahil olmak üzere birçok farklı okul katıldı. Onun birinci sınıf 1988 yılında ise yüksek okula sırasında City Kids, New York, amacı girişme ve programları ile ilgili kendi kendine saygısı, liderlik aracılığıyla gençler geliştirmek ve iletişim, içine büyüyen bir kuruluş katıldı

IMDB Puanı: 5.1/10 ( 1.252 kişi oy verdi.)

Resimler

İçimdeki Hayalet - On the Inside  izle

 

İçimdeki Hayalet - On the Inside  izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk izle, içimdeki hayalet oyunculari, içimdeki hayalet izle, on the inside izle, içimdeki hayalet konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.