TIKLA ARA

İçimdeki Katil - The Killer Inside Me

Batı Teksas'taki sakin bir kasaba bir dizi seri cinayetle sarsılır. Cinayetler gerçek bir sosyopatın elinden çıkmıştır. Şerif Lou Ford bu sıkıcı kasabada katili aramaya başlar.


İçimdeki Katil - The Killer Inside Me filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

İçimdeki Katil - The Killer Inside Me

İçimdeki Katil - The Killer Inside Me izle

İlk Gösterim tarihi: İçimdeki Katil - The Killer Inside Me 11.06.2013 12:35 - 14:12 Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

İçimdeki Katil - The Killer Inside Me

2010 - ABD  Dram , Gerilim , Suç , Western türündeki İçimdeki Katil - The Killer Inside Me filmin yönetmenliğini Michael Winterbottom yapmaktadır.Film Oyuncuları Jessica Alba , Simon Baker , Casey Affleck , John Goodman , Liam Aiken oluşmaktadır.

Batı Teksas'taki sakin bir kasaba bir dizi seri cinayetle sarsılır. Cinayetler gerçek bir sosyopatın elinden çıkmıştır. Şerif Lou Ford bu sıkıcı kasabada katili aramaya başlar. Oysa bu görüntüden ibarettir. Çünkü katil ona herkesten çok yakındır.

Jessica Alba 28 Nisan 1981'de Pomona, Kaliforniya'da dünyaya gelmiştir. Babası Mark Alba Meksika, annesi Catherine Jensen ise Fransa ve Danimarka kökenlidir. Alba'nın çocukluğu zatürre, astım gibi çeşitli hastalıklardan dolayı hastanelerde geçmiştir. Alba 12 yaşında oyunculuk dersleri almaya başlamış 1994 yılında da Camp Nowhere adlı filmde küçük bir rol alarak kariyerine başlamıştır. Nickelodeon kanalı için The Secret World of Alex Mack adlı komedi dizisini çekmiş ayrıca iki sezon çekilen Flipper'da da yer almıştır. Liseyi bitirdikten sonra Alba, Desperate Housewives adlı dizinin ünlü oyuncusu Felicity Huffman ve eşi William H. Macy'den oyunculuk dersleri almaya başlar.

John Goodman
(d. 20 Haziran 1952) Altın Küre ve Emmy ödüllü ABD'li aktör.St. Louis, Missouri'de doğan sanatçı 1980'li yıllardan beri sinema ve televizyonda faal olarak çalışmaktadır.İri gövdesi ve bariton sesiyle tanınan sanatçı daha çok komedi ve aile filmlerinde başrol oyuncusunun yakın dostu rollerini oynadı.Kendine özgü sesiyle de birçok filme katkıda bulundu.Goodman ilk kez 1988 - 1997 yılları arasında ABC televizyonunda yayımlanan sitcom dizisi "Roseanne" daki "Dan Conner" rolü ile kitleler tarafından tanındı.Bu TV dizisi Türkiye'de de gösterilmişti.

IMDB Puanı: 8.7/10 ( 145541 kişi oy verdi.)

Resimler

İçimdeki Katil - The Killer Inside Meizle

 

İçimdeki Katil - The Killer Inside Me izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, the killer inside me izle, digiturk filmleri, içimdeki katil konusu, içimdeki katil izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.