TIKLA ARA

İki Hınzır Adam - Grumpy Old Men

Sinemanın en komik ikililerinden olan Jack Lemmon, Walter Matthau yine çok komik...


İki Hınzır Adam - Grumpy Old Men filmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

İki Hınzır Adam - Grumpy Old Men

İki Hınzır Adam - Grumpy Old Men izle

İlk Gösterim tarihi:İki Hınzır Adam - Grumpy Old Men  Digiturk 25.07.2013 15:20 - 16:57 Moviemax Comedy HD kanalında izleyebilirsiniz.

İki Hınzır Adam - Grumpy Old Men

1993 - ABD Dram , Komedi  türündeki İki Hınzır Adam - Grumpy Old Men filmin yönetmenliğini Donald Petrie yapmaktadır.Film oyuncuları Daryl Hannah , Jack Lemmon , Burgess Meredith , Walter Matthau , Kevin Pollak oluşmaktadır.

Sinemanın en komik ikililerinden olan Jack Lemmon, Walter Matthau yine çok komik... Wabasha'da yıllar geçse de yaşam değişmemektedir. Max ve John aradan geçen 35 yıla karşın hâlâ kavga etmekte, büyükbaba hâlâ sigara ve alkol tüketmektedir ve kimse o efsanevi kedi balığını yakalamayı başaramamıştır... John'un evlenmesiyle Max için de hayat değişmeye başlar.

Daryl Christine Hannah (d. 3 Aralık 1960, Chicago, Illinois, ABD), ABD'li aktris. Daryl Hannah Splash (1984) filmindeki deniz kızı rolünde ünlü oldu. Bu film sayesinde Saturn Ödülünü kazandı. Hannah ayrıca Kill Bill vol.2 filminde en iyi dövüş dalında MTV Film Ödülü'nü kazandı.
Daryl Hannah sol el işaret parmağı bir kısmı eksik olduğundan filmlerinde protez parmak takıyor. Hannah'ın ayrıca açık alanda kalma fobisi vardır. Oyunculuk kariyerini etkileyebilir diye yıllarca bunu saklamıştır.

Jack Lemmon asıl adı John Uhler Lemmon III (d. 8 Şubat 1925 - ö. 27 Haziran 2001), özellikle komedilerde başarı sağlayan ABD'li sinema oyuncusu.Harvard Üniversitesi'nde okurken tiyatroyla ilgilendi. ABD Deniz Kuvvetleri'nde askerliğini yaptıktan sonra New York kenti'ndeki gece kulüplerinde piyano çaldı. Radyo oyunlarında rol aldı ve tiyatro oyunculuğu yaptı. 1954'te, başrollerini Judy Holliday'le paylaştığı It Should Happen to You filmiyle sinema oyunculuğuna başladı. Ertesi yıl yardımcı erkek oyuncu Oscar'ını kazandığı Mister Roberts filmiyle ün kazandı. 1966'da The Fortune Cookie'de birlikte oynadığı Walter Matthau ile başarılı bir ikili oluşturdu. 1973'te Save The Tiger filmiyle en iyi erkek oyuncu dalında Oscar kazandı. 1979 tarihli China Syndrome ve 1982 yapımı Costa Gavras'ın yönettiği Missing filmleriyle Cannes Film Şenliği'nde iki kez en iyi erkek oyuncu seçildi. Sinema hayatı boyunca yedi kez en iyi erkek oyuncu Oscar'ına aday gösterildi.

IMDB Puanı: 6/8 ( 25.395 kişi oy verdi.)

Resimler

Nefes - Atmen Breathing izle

 

Nefes - Atmen Breathing izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd , grumpy old men izle, digiturk 2014 filmleri, grumpy old men konusu, iki hınzır adam filmi izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.