TIKLA ARA

İlahların Aşkı (Ondine)

İlahların Aşkı (Ondine) İrlanda'lı kendi halinde kız Annie ile yaşayan bir balıkçıdır. Bir gün ağlarına takılan güzel ve gizemli bir kadınla (Alicja Bachleda) hayatı değişir.


İlahların Aşkı (Ondine)  filmini Moviemax Premier HD yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

İlahların Aşkı (Ondine)


Kusursuz Yabancı (Perfect Stranger)

Gösterim tarihi: İlahların Aşkı (Ondine), 31.01.2013 19:00 - 20:49  Digiturk Moviemax Premier HD kanalından izleyebilirsiniz.

İlahların Aşkı (Ondine) , Konusu

2009, İrlanda, yapımı olan  Dram , fantastik türündeki İlahların Aşkı (Ondine)  filmin yönetmenliğini Neil Jordan yapıyor. Filmin oyuncuları Colin Farrell,Stephen Rea,Alicja Bachleda,Tony Curran,Dervla Kirwan,Tom Archdeacon,Norma Sheahan,Don Wycherley,Emil Hostina'den oluşuyor.

Konusu: Filmin yönetmenliğini Neil Jordan 'in yapmış olduğu izleyicinin büyük beğenisini kazanan başarılı bir filmdir. İlahların Aşkı (Ondine) İrlanda'lı kendi halinde kız Annie ile yaşayan bir balıkçıdır. Bir gün ağlarına takılan güzel ve gizemli bir kadınla (Alicja Bachleda) hayatı değişir. Küçük kızı Annie (Alison Barry) bu kadının büyülü bir varlık olduğuna inanmaktadır. Syracuse ise bu güzel kadına umutsuzca aşık olmuştur. Tüm masallarda olduğu gibi mutluluk ve karanlık bu hikayede bir arda sunulmaktadır.

Neil Jordan (d. 1950, Sligo) İrlandalı yazar, senarist ve yönetmen. Jordan Dublin Ulusal İrlanda Üniversitesi'nde İrlanda Tarihi ve İngiliz Edebiyatı eğitimi aldı. Sinemayla ciddi anlamda ilk tanışması John Boorman'ın "Excalibur" filminde senaryo asistanlığı yapmasıyla gerçekleşti.İlk yönetmenlik denemesini ise başrolünü daha sonra neredeyse tüm filmlerinde rol vereceği Stephen Rea'nın oynadığı 1982 tarihli "Angel" filmiyle gerçekleştirdi. "Angel"ın ardından "The Company of Wolves"(1984) ve "Mona Lisa"(1986) isimli filmleri çekti. Bu filmlerindeki başarısı onu Hollywood'a taşıdı.

 İlahların Aşkı (Ondine) izle

 

İlahların Aşkı (Ondine)  izle

 

Fragman İzle
 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk film, ilahların aşki izle, ilahların aşki filmi, moviemax premier hd, fantastik filmler,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.