TIKLA ARA

Ana Sayfa Digiturk Kampanyaları İlk 3 Ay Tahhütsüz Kampanya

İlk 3 Ay Tahhütsüz Kampanya

Digiturk İlk 3 Ay Cayma Bedeli Yok

Digiturk Kendine Güvenen Kampanyası

Ailenin Yıldızı Paketi

Filmin Yıldızı Paketi

27 TL/Ay
49 TL/Ay

Ailenin Yıldızı veya Filmin Yıldızı Paketini ilk 3 Ay Taahhütsüz Özgürce Deneyin!

Süper Lig ve beINSPORTS’taki tüm maçların yer aldığı Sporun Yıldızı Paketi 1 ay boyunca Hediye!


Kampanyada Neler İzleyebilirim?


Dilersen Her Yaşa ve Her Türe Hitap Eden Ailenin Yıldızı

Digitürk Aile Paketiyle ailedeki herkese hitap edecek içerikler; belgesel, çocuk kanalları. Üstelik İngiltere Premier Ligi’nden TFF 1. Lig’e, Formula 1’den NBA’ya tüm spor kanalları bu pakette!


Dilersen İzlemeye Doyum Olmayan Filmin Yıldızı

Digitürk Film Paketiyle Ailenin Yıldızı Paketine ek, ödüllü oyuncular ve ünlü yönetmenlerden hazırlanmış, komedi, aksiyon her duyguya yönelik filmler Filmin Yıldızında!

40 Yeni Film

Evinize Kadar Geliyoruz

Digitürk’ün kendine güvenen kampanyasıyla ilk 3 ay boyunca taahhüt olmadan dilediğiniz paketi özgürce izleyebilirsiniz. Eğer memnun kalmama durumunuz olursa hiçbir ek bir ücret ödemeden iptal işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu kampanyanın bir güzel fırsatı da iptal etmeniz durumunda kutunuzun evinizden alınmasıdır.Dilediğin Yerde İzle

Digitürk Kendine Güvenen Kampanyasına üye olmanız durumunda beINConnect’i cepten, webden, tabletten dilediğiniz yerden izleyebilirsiniz. 100’den fazla dizi ve 1000’den fazla filmi hiçbir ek ücret ödemeden istediğiniz zaman istediğiniz yerden keyifle izleyin!

HD Kanalları Ek Ücret Ödemeden İzleyin

24 Ay Taahhüte Ücretsiz Teknik Servis Hizmeti
Digitürk Kurulum

Kendine Güvenen Kampanyasından ilk 3 ay taahhütsüz, ilk 3 ay fatura dönemi sonrasında 12 ay taahhütle yararlanabilirsiniz. Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. 80’lik-90’lık Çanak anten ile dış kurulumunuz bulunmuyorsa; Hizmet bedeli Digiturk Yetkili Servisine tek seferde 95 TL ödeyerek dış kurulumunuzu yaptırabilirsiniz.

20m kablo kurulum hizmetine dahildir. Belediye merkezi dışındaki kurulum hizmetleri için yol bedeli yetkili servis tarafından kurulum sırasında alınır.

Digiturk Uydu Alıcısı

Uydu alıcınız digiturk tarafından abonelik süreniz boyunca kullanıma verilmektedir. Size verilen uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır. Bozulması durumunda çalışan bir uydu alıcısı ile değiştirilir.

Digitürk Sporun Yıldızı Hediye Paketi Hakkında

İlk ay hediye Digiturk Sporun Yıldızı Paketi’nden yararlanmak için; Digiturk Kendine Güvenen Kampanyasına üye olduğunuz tarihten sonraki 15 gün içerisinde Digiturk Müşteri Hizmetleri’ni arayarak veya Digitürk Online İşlemler’den kişisel veri işleme ve paylaşım iznine onay vermeniz gerekmektedir. Onay vermeniz durumunda size daha iyi hizmet sağlanabilmesi amacıyla Digiturk tarafından hizmet, kampanya ve projelere yönelik avantaj ve tekliflerin sizlere iletilmesine izin vermiş olursunuz.

Ayrıntılar

Kampanyaya üye olmanız durumunda ilk 3 aylık fatura dönemi sonrasında 12 aylık taahhütle Ailenin Yıldızı Paketine 27 TL, Filmin Yıldızı Paketine 49 TL ödemeniz gerekmektedir. Kampanyanın ilk 3 ay dönemi boyunca dilerseniz hiçbir ek ücret ödemeden aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. 12 ay taahhütle Digiturk Kendine Güvenen Kampanyasından faydalanabilirsiniz. Abonelik iptal isteklerinizin işleme alınması için yazılı iptal dilekçenizi Digitürk yetkili servislerine uydu alıcınızla birlikte vermeniz gerekmektedir. İptal ön talebinizi yaptıktan sonra 1 fatura dönemi içerisinde cihazlarınızı Digitürk yetkili servislerine teslim etmemeniz durumunda iptal talebiniz işleme alınmayacaktır ve üyeliğiniz tekrar aktifleştirilecektir. Eutelsat Uydusu üzerinden yapılan Digiturk Kendine Güvenen Kampanyasına 24 ay taahhüt verilmesi halinde, bu süre boyunca kurulum yapılan adrese eve teknik servis hizmeti(malzeme hariç) ücretsiz olarak verilecektir. Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. beINConnecti kullanabilmeniz için internete bağlı olmanız gerekmektedir. Türkiye sınırları içerisinde internete bağlı akıllı telefonunuzdan, tabletten, bilgisayar veya laptopunuzdan beINCONNECT’te bulunan içerikleri(Paketiniz Dahilinde) hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz. BeinCONNECT’te bulunan binlerce film, dizi ve kanalları izleyebilmek için AppStore veya Android’den uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. BeinCONNECT hizmeti için gerçekleştirilen internet ve data kullanımı kendi internet kotanızdan düşer.Tüm Digiturk Paketlerini görmek için buraya tıklayınız.
Yorumlar

Yorum Yaz

  
Digiturk film yıldızı paketini deneyelim bakalım. İlk ay bedava spor paketi olmasıda baya iyiymiş.

  
Ailenin ve Filmın yıldızı paket içerikleri neler ve kanal listesine nasıl ulaşabilirim?

  
Tüm digitürk paketleri için bu kampanyadan istiyoruz.

  
Reklamınız çok güzeldi, tebrikler. Sporun yıldızı paketi için bu kampanya geçerli mi?Yorum Ekle
0(216) 740 00 49 Hemen Başvur