TIKLA ARA

İmparator (Goodgame Empire)

İmparator (Goodgame Empire) Oyunu

İmparator oyununu DigiGame'de oynayabilirsiniz.

Oyun dünyasının en başarılı oyunlarından olan bu oyunda sizde kendi İmparatorluğunuzu kurabilir kendi oluşturduğunuz askerlerinizle farklı imparatorluklarla savaşa bilirsiniz. Hızlı düşünme yeteneğiniz ile rakiplerinizi al edebilirsiniz.. İmparatorluğunu kurmaya hazırsan hemen oyuna başla, tüm dünyadan oyuncular seni bekliyor. Bu eğlenceli oyun Goodgame Empire oyununda sahip olduğun kaleyi istediğin gibi geliştirebilir, ordu için asker eğitebilir ve çevrende bulunan düşman krallıklara saldırarak maden elde edebilirsin. Ayrıca diğer krallar ile sohbet edebilir, ittifak kurabilirsin.

Bölümler;

İlk göreviniz maceradır. Eğer hemen level atlamak istiyosanız,yazıları okumadan geçin.
Ben okumadan geçmeyi tarçih ederim genelde.

Bir harabi baron a saldırmanız gerekmektedir.Saldırın,sonra gelincik kalesine gitmeniz gerekir.

Kalenize dönün ve bir kaç gürzcü eğitin.

Sonrada gelincik kalesine ger idönün ve saldırın.Kazanmamanız münküm değil.

Sonra kalenize dönün.

Vergici adamı 30 dk lik işe gönderin ve vergi alın sonrada 10 dk lik işe gönderip durun 50 para topladığınızda bir görevi bitirirsiniz.

Mızrakçı eğitin.

Biraz görev okuyun da ben yazmaktan yoruldum.

Prenses e para verin.(görevi açın kurtarmakmı ne kurtarması? yazan göreve tıklayın ve bir kutu göreceksiniz kutunun içine ok giriyo. O işarete basın.

Görev okuyun da tembelliğe alışmayın bari burada bırakıyorum.

 

Kelimeler: İmparator (Goodgame Empire) Oyna, İmparator (Goodgame Empire) İndir, DigiGame Oyunlar ve Digiturk Oyun indir.


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.