TIKLA ARA

İnanılmaz Örümcek Adam - The Amazing Spider-Man [3D]

Peter Parker gerçek ailesi tarafından terk edilmiş dayısı ve yengesinin büyüttüğü dahası sosyal hayatta zayıf karakterli, lise çağında bir gençtir.


İnanılmaz Örümcek Adam - The Amazing Spider-Man [3D] filmini Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

İnanılmaz Örümcek Adam - The Amazing Spider-Man [3D]

Diktatör - The Dictator izle

İlk Gösterim tarihi: İnanılmaz Örümcek Adam - The Amazing Spider-Man [3D] Digiturk  Moviemax Premier HD  kanalında izleyebilirsiniz.

İnanılmaz Örümcek Adam - The Amazing Spider-Man [3D] Konusu

2012 - ABD Aksiyon , Fantastik , Macera türündeki İnanılmaz Örümcek Adam - The Amazing Spider-Man [3D] filmin yönetmenliğini Marc Webb yapmaktadır.Oyuncuları Emma Stone , Andrew Garfield , Stan Lee , Sally Field , Chris Zylkaoluşmaktadır.

Peter Parker gerçek ailesi tarafından terk edilmiş dayısı ve yengesinin büyüttüğü dahası sosyal hayatta zayıf karakterli, lise çağında bir gençtir. Her ergenin yaşadığı "ben kimim?, nereye aitim?" sorunları daha derin sormaktadır. Bir yandan da Gwen Stacy'ye kör kütük aşıktır. Bir gün babasına ait bir çanta bulan Parker, anne ve babasının ortadan kaybolmasının ardındaki sırları çözmeye karar verir. Karşısına Oscorp şirketi ve babasının eski ortağı olan Dr. Curt Connor'ın laboratuvarı çıkar. Artık hiçbir şey Peter Parker eskisi gibi olmayacaktır...

Emma Stone 6 kasım 1988 doğumlu oyuncu. asıl adı emily jean stone. bir diğer adı ise Riley Stone'dur. kızıl saçları ve mavi gözleriyle dikkat çekiyor. birkaç dizide rol almış ve bir çok filmde iyi performans sergilemiştir.

Andrew Garfield Russell
(20 Ağustos 1983 ) radyo , tiyatro , sinema ve televizyon rol aldı bir Amerikan - İngiliz aktör . Boy A filmiyle tanınır. Garfield ABD ve İngiltere'de bir çift vatandaşıdır.1 adet başka ödül kazandı ve 1 kez aday gösterildi,2008KazandıBAFTA ÖdülleriAkademi Onur Ödülü (Boy A),2011Aday GösterildiAltin Küre ÖdülleriEn İyi Yardımcı Erkek Oyuncu (Sosyal Ağ).

Stan Lee (d. 28 Aralık 1922, New York Şehri), ABD'li çizgi roman yazarıdır. Spider Man, Fantastik Dörtlü, X-Men ve Daredevil, Hulk, Kaptan Amerika süperkahraman karakterini yaratmıştır. Stanley Martin Lieber 1922'de New York'da doğdu. Ailesi maddi sorunlar çekiyordu. Okulu bıraktıktan sonra çizgi roman yayınlama şirketi Timely'de çalışmaya başladı. İlk hikayesi 1942 yılında Kaptan Amerika hakkındaydı. Stan Martin, S.T. Anley gibi farklı isimler altında yazılar yazdı fakat Stan Lee'yi seçti. Timely, ismini Marvel Comics olarak değiştirdi. Stan Lee yeni karakterler yaratmaya devam etti. Fantastik Dörtlü'yü 1961 yılında yarattı ve bunu Hulk takip etti. Bir yıl sonra ise Spider Man'i yarattı. Daredevil ise 1964'te ortaya çıktı. Tüm bu karakterler Stan Lee'yi çok başarılı kıldı.

Marc Preston Webb (doğum 31 Ağustos 1974) Amerikalı video klip, kısa film ve film yönetmeni. İlk filmi 2009 yılında vizyona giren Aşkın (500) Günü, ikincisi ise 2012'de vizyona giren İnanılmaz Örümcek Adam'dır.

IMDB Puanı: 7.9/10 ( 15625 kişi oy verdi.)

Resimler

İnanılmaz Örümcek Adam - The Amazing Spider-Man [3D] izle

 

İnanılmaz Örümcek Adam - The Amazing Spider-Man [3D] izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, the amazing spider man izle, digiturk filmleri, inanılmaz örümcek adam konusu, inanılmaz örümcek adam izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.