TIKLA ARA

İntikam Listesi - The Hit List

Ailesi ve işleri ile ilgili bir takım sorunları olan bir adam bir gün bara gider içki içip rahatlamak ister. Barda sarhoş ken birisi ile tanışır. Dertlerini anlatır ve bir süre sonra kanka olurlar.


İntikam Listesi - The Hit List  filmini Digiturk Moviemax Premier HD  kanalın dan yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

İntikam Listesi - The Hit List

İntikam Listesi - The Hit List izle

Gösterim tarihi: İntikam Listesi - The Hit List  , İntikam Listesi - The Hit List Digiturk Moviemax Premier HD  kanalın dan izleyebilirsiniz.

 İntikam Listesi - The Hit List, Konusu

2011- ABD yapımı olan Aksiyon , Gerilim filim türündeki  İntikam Listesi - The Hit List  filmin yönetmenliğini William Kaufman yapıyor. Filmin oyuncuları Cuba Gooding Jr, Jonathan LaPagliaCuba Gooding Jr., Cole Hauser, Ginny Weirick, Sean Cook, Katarzyna Wolejnio ,Evan Law, Chad Law, Freddy Braidy, Rui Costa Reis, Rich Cowan, Richard Salvatore'den oluşuyor.

Konusu: Filmin Konusu ailesi ve işleri ile ilgili bir takım sorunları olan bir adamı anlatmaktadır. Yine sorunlarıyla yüzleştiği bir gün bara gider içki içip rahatlamak için. Barda sarhoş ken birisi ile tanışır. Dertlerini anlatır ve bir süre sonra kanka olurlar. Aslında profesyonel bir katil olan bu yeni dostu, ondan öldürülmesini istediği beş kişinin adını bir mendile yazmasını ister. Adamımız bunun şaka olduğunu zanneder ilk başlarda. Ama zamanla görecektir ki bu bir şaka değildir ve katil listedekileri teker teker öldürmeye başlar,adam pişman olur ama iş işten geçmeden engel olmak ister.

Cuba Gooding Jr. Doğum Yeri The Bronx, New York, ABD Doğum Tarihi 02.01.1968 Onu Ünlü Yapan Ne? Jerry Maguire'daki futbolcu Rod Tidwell rolü ile ünlendi Eğitim Güney Kaliforniya'da 4 ayrı lisede okudu Üç yıl boyunca klasik Japon dövüş sanatları dersi aldı. Ödüllerinden Bazıları 1992: NATO/ShoWest Newcomer of the Year Ödülü1996: Broadcast Film Critics Association Ödülü - En iyi yardımcı oyuncu, Jerry Maguire1996: Golden Satellite Ödülü - En iyi yardımcı oyuncu ödülünü almıştır.

İntikam Listesi - The Hit List izleİntikam Listesi - The Hit List izle

Fragman İzle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk film kanalları, intikam listesi oyunculari, intikam listesi izle, the hit list, intikam listesi konusu,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.