TIKLA ARA

İntikam Yolunda - Wyatt Earp's Revenge

Earp, aşık olduğu kadın Dora'yı öldüren cani katilden intikam almak için Vahşi Batı'nın en iyilerini bir araya toplar.


İntikam Yolunda - Wyatt Earp's Revenge filmini Digiturk Moviemax Premier HD  yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

İntikam Yolunda - Wyatt Earp's Revenge

İntikam Yolunda - Wyatt Earp's Revenge izle

Gösterim tarihi:İntikam Yolunda - Wyatt Earp's Revenge , 7 Şubat 19.10, 17 Şubat 15.25, 27 Şubat 11.45 Digiturk Moviemax Premier HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

İntikam Yolunda - Wyatt Earp's Revenge , Konusu

2012 - ABD yapımı olan Western ve Dram türündeki İntikam Yolunda - Wyatt Earp's Revenge filmin yönetmenliğini Barry Barnholtz ve Michael Feifer yapıyor. Filmin oyuncuları Val Kilmer, Shawn Roberts, Daniel Booko, Matt Dallas, Steven Grayhm, Scott Whyte, Levi Fiehler, David Odonnell, Diana Degarmo, Trace Adkins, Caia Coley, Kaitlyn Black, Wes Brown, Mason Cook ve Lyle Kanouse'den oluşuyor.

Konusu: Filmin yönetmenliğini Barry Barnholtz ve Michael Feifer ortaklaşa yaptıgı ve ortaya eşsiz bir kovboy filmidir. Earp, aşık olduğu kadın Dora'yı öldüren cani katilden intikam almak için Vahşi Batı'nın en iyilerini bir araya toplar. Batı'da ün salmış Bat, Charlie, Bill, Doc ve Earp, Dodge City'den Meksika'ya savaş açar Kenedy kardeşlerin peşine düşerler. Varlık sahibi babaları güvenlik altına alamak istemektedir. Acımasız kardeşler, adaletin onların peşine düşmeyeceğine güvenerek, onlardan ağır şekilde ziyana ugramış Earp'i ve onun takımını basit görürler.

Val Kilmer (31 Aralık 1959, Los Angeles, Kaliforniya), ABD'li sinema oyuncusu.17 yaşındayken, Grup 10 (1977-1981) üyesiydi. Juilliard School Drama Bölümüne kabul edilen en genç kişi oldu. 5 Mayıs 2012 tarihinde, Kilmer'a William Woods Üniversitesi Güzel Sanatlar fahri doktorası verildi.

Shawn Roberts ödüllü senarist Robert Forsythe ilk aktörlük hayatına Kırmızı Başlıklı Kız oyununda kurt oynadığı anda oyunculuğa başladı. Forsythe, Roberts 'babasının bir arkadaşı, onu Emily of New Moon rol almak yardımcı Roberts Kanada televizyon dizisi Degrassi Dean Walton oynamaya gitti: The Next Generation, Hem de George A. Romero'nun yer aldı Dead Ölü ve Arazi Günlüğü. 2010 yılında, o Resident Evil ortaya çıktı: Afterlife, o kötü Albert Wesker oynadı. 

 İntikam Yolunda - Wyatt Earp's Revenge

 

İntikam Yolunda - Wyatt Earp's Revenge izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk sinema, inrikam yolu konusu, inrikam yolu filmi, inrikam yolu oyuncuları, moviemax premier hd,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.