TIKLA ARA

Invasion Day - İstila Günü

İşteki sıkıntılar nedeniyle ailesiyle beraber bir kulübeye sığınmak zorunda kalan analist, birden fazla düşmanla mücadele etmek zorunda kalır...


Invasion Day - İstila Günü filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Invasion Day - İstila Günü

Invasion Day - İstila Günü izle

İlk Gösterim tarihi: Invasion Day - İstila Günü 21.10.2013 15:26 - 16:57 Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Invasion Day - İstila Günü

2013 - ABD Tür : Bilim Kurgu , Dram , Gerilim , Invasion Day - İstila Günü filmin yönetmenliğini Jeffrey Travis yapmaktadır.Film oyuncuları Scoot Mcnairy , Jenn Gotzon , Åsa Wallander , Ethan Flower , Eloy Mendez oluşmaktadır. 

Düşmanla mücadele günü geldi... İşteki sıkıntılar nedeniyle ailesiyle beraber bir kulübeye sığınmak zorunda kalan analist, birden fazla düşmanla mücadele etmek zorunda kalır...

Jenn Gotzon Ödülü - Aday Ron Howard'ın 2009 yılı Akademisi ABD Başkanı Richard Nixon'un kızı Tricia Nixon ( cameo rol ) tasvir kariyerine bir mola oldu Amerikalı sinema oyuncusu Frank Langella karşı filmi Frost / Nixon . 2010 yılından bu yana , Gotzon John Schneider ve Robert Davi , Yalnız Yine Yalnız dramatik Fransız ve Hint savaş gerçek katlı değil tam tersi gizem -drama Doonby , dahil olmak üzere tiyatro 2012, nedeniyle dışarı sekiz uzun metrajlı film başrol vardı , Daniel karşısında komedi-dram Tanrı'nın Ülke Hugh Kelly , politik - gerilim Ejderha Gün , Dante'nin Inferno Eric Roberts , I Am El değmemiş suç - gerilim dram , 1940 eski Hollywood komedi Yazarın Blok , inanca dayalı müzikal Eylül Skies ve ilham verici tiyatro canlandıran Dante yanında kahraman Beatrice tasvir belgelenmiş ... Dean Cain.Gotzon ' in oyunculuk kariyeri ile Gabriel pazara sunulmuştur Doonby onun dramatik rolü nedeniyle o 15 Mayıs 2011 haftasına IMDb Starmeter # 2 oldu Cannes Film Festivali ( 2011) , sırasında tarihi bir an vurdu .

Scoot Mcnairy (John Marcus Mcnairy doğdu, 11 Kasım 1977) Amerikalı aktör ve en çok Softly Onları Killing Argo (2012) dahil olmak üzere birçok film, oynadığı tanınan film yapımcısı (2012), Vaat Arsa (2012), Monsters (2010), ve bir Midnight Kiss (2007) in Search of. Mcnairy doğdu ve Teksas, Dallas kaldırdı. Paris'te, Teksas ailesinin çiftliğinde zaman geçirdim. Onun hakkında iki yaşındayken babası onu Scooter arama başladı. O söyleyerek, lakabını yorumladı: ". Oh, bazı şaşırtıcı bir hikaye olmalı, gibi bir sürü insan var benim popo etrafında kaçmak için kullanılan çünkü Ama bu kadar."

IMDB Puanı:4.1/10 (2478 oy verdi.)

Resimler

Invasion Day - İstila Günü izle

 

Invasion Day - İstila Günü izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, istila günü izle, digiturk 2014 filmleri, istila günü konusu, invasion day izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.