TIKLA ARA

İri Kıyım - Goon

Ailesince serseri olarak anılan bir fedainin yarı profesyonel hokey takımındaki yaşadıkları.Goon: The True Story of an Unlikely Journey into Minor League Hockey kitabından uyarlanan keyifli bir spor filmi.


İri Kıyım - Goon filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

İri Kıyım - Goon

İri Kıyım - Goon

İlk Gösterim tarihi:İri Kıyım - Goon  01.06.2013 23:10 - 00:50  Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

İri Kıyım - Goon

2011 - ABD , Kanada  Komedi , Spor türündeki İri Kıyım - Goon filmin yönetmenliğini Michael Dowse yapmaktadır.Film Oyuncuları Seann William Scott , Liev Schreiber , Eugene Levy , Jay Baruchel , Alison Pill oluşmaktadır.

Ailesince serseri olarak anılan bir fedainin yarı profesyonel hokey takımındaki yaşadıkları.Goon: The True Story of an Unlikely Journey into Minor League Hockey kitabından uyarlanan keyifli bir spor filmi. Ailesi tarafından ciddiye alınmayan, doğru dürüst bir iş bulamadığı için hayatı sallantılı giden bir bar fedaisi, yarı profesyonel bir hokey takımında kendisini gösterme imkanı bulur.

Isaac Liev Schreiber (d. 4 Ekim 1967, San Francisco, California, ABD, yaygın olarak Liev Schreiber olarak bilinen Amerikalı aktör, yapımcı, yönetmen ve senarist. Schreiber iki çocuk babasıdır ve 2005 yılından bu yana Naomi Watts ile bir ilişki içindedir. Liev Schreiber Dustin Hoffman ile iyi arkadaştır. Schreiber, bisiklet eskrim, basketbol oynamaktadır ve geçmişte futbol'da oynamıştır.

Hamilton, Ontorio'da Yahudi bir ailenin çocuğu olarak doğmuştur. İlk eğitim sonrası üniversitede sinema eğitimi almışdır.Daha sonra televizyonlarda bazı güldürü programlarında yer almışdır. Kariyerin en önemli basamaklarından birini 1999 yılı yapımı American Pie adlı film oluşturmaktadır. Sonrasında Steve Martin ve Queen Latifah ile Bringing Down the House filmi ve yine Steve Martin ile oynadığı Cheaper by the Dozen 2 filmi ile geniş kitlelerin beğenisini kazanmışdır.
Levy, Christopher Guest ve Michael McKean ile birlikte çalışmaları sonucu 2003 yılında en iyi şarkı sözü (dizi ve televizyon programları için) dalındaGrammy Ödülü'ne uzanmışdır. Ayrıca Kanada'da aldığı beş adet komedi dalında ödülü mevcuttur.

IMDB Puanı: 6.8/10 ( 45307 kişi oy verdi.)

Resimler

İri Kıyım - Goon izle

 

İri Kıyım - Goon izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, iri kıyım konusu, digiturk filmleri, goon izle, iri kıyım izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.